wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Sparowali z Olimpią

W meczu kontrolnym rezerwy Pogoni wygrały z Olimpią Latowicz 3:1.

Siedlczanie już od pierwszych minut zaatakowali rywala. W 8 minucie Tomasz Nieścieruk strzałem sprzed pola karnego wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Dwie minuty później Bartosz Mudent zagrał wzdłuż bramki do Bartosza Kaszubowskiego, ten strzałem z pierwszej piłki dopełnił formalności i było 2:0. W 51 minucie przyjezdni nieoczekiwanie zdobyli gola, a na listę strzelców wpisał się Marcin Serwatka, który po wyjściu bramkarza uderzył celnie z około 20 metrów. Wynik meczu dwanaście minut przed końcem ustalił Mateusz Janusiewicz, który strzelił z ostrego kąta.

Trenerem zespołu z Latowicza jest wychowanek Pogoni Mateusz Padysz. Gościnnie w bramce Olimpii wystąpił Piotr Antoszczuk oraz były zawodnik biało-niebieskich Kamil Witkowski. W barwach Pogoni zagrali m.in. Mateusz Kalinowski oraz Tomasz Kacprzak z zespołu juniorów.

18.03.15, 20:15 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Olimpia Latowicz 3:1 (2:0)

Bramki: Tomasz Nieścieruk 8, Bartosz Kaszubowski 10, Mateusz Janusiewicz 68 – Marcin Serwatka 51

Grano 2×40 minut.

Pogoń II: Michał Chałupka – Bartosz Mudent, Mateusz Steć, Michał Panufnik (41 Adam Chojecki), Michał Głuchowski (41 Aron Majczyna) – Mateusz Kalinowski (41 Mateusz Lubkowicz), Tomasz Nieścieruk (41 Sebastian Krawczyk), Sylwester Buga (41 Mateusz Janusiewcz), Patryk Ciulak (55 Łukasz Czarnocki), Daniel Miler (41 Tomasz Kacprzak) – Bartosz Kaszubowski (41 Kacper Mróz)

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)