Osłabiony SPR

Po kilkunastu dniach przerwy do rozgrywek wrócił SPR Siedlce, który we własnej hali uległ AZS UW Warszawa 25:39.

W okrojonym składzie do meczu przystąpili gospodarze i to goście z Warszawy przeważali na parkiecie w każdej formacji. Praktycznie przez całą pierwszą odsłonę przewaga przyjezdnych powiększała się, jednak w końcówce zamiast schodzić na przerwę z 12-bramkową stratą, siedlczanie podgonili rywala do 10 bramek.

Po zmianie stron gra nie uległa zmianie. W dalszym ciągu warszawianie dyktowali warunki gry i w końcowym rozrachunku wygrali 39:25. Warto podkreślić, że gdyby nie interwencje Krzysztofa Maciaka, rozmiary porażki mogłyby być o wiele wyższe. Najwięcej bramek dla siedlczan w tym meczu rzucił Sebastian Tomczuk – 10.

Następny mecz podopieczni Adama Tomczuka rozegrają u siebie 11 kwietnia z Anilaną Łódź.

28.03.15, 15:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: SPR Siedlce – AZS UW Warszawa 25:39 (9:19)

SPR: 1. Adam Maciak, 16. Krzysztof Maciak – 3. Bartosz Sokołów 3, 4. Jakub Matejak, 6. Jan Borkowski, 7. Dawid Rymarzak 2, 8. Jakub Chromiński, 10. Sebastian Tomczuk 10, 14. Paweł Chybowski, 17. Rafał Kacprzak 6, 2. Rafał Nasiłowski, 33. Sebastian Hunder 4

AZS UW: 1. Andrzej Herod, 2. Marcin Malanowski, 3. Marcin Szybiński 1, 5. Sławomir Kul 4, 10. Dawid Szpejna 13, 11. Paweł Kowalik 2, 12. Wiktor Murawski, 14. Robert Pielwnik, 18. Mateusz Zadrożny 2, 23. Bartosz Zaprutko 12, 28. Kamil Prąski 3, 33. Bartosz Monikowski 1, 93. Jakub Pietrzak 1