Myć zwycięża w kwietniu

35 zawodników uczestniczyło w kwietniowym turnieju z cyklu Grand Prix Siedlec 2015 w szachach pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

Turniej rozegrany w sobotę 11 kwietnia wygrał mistrz Marcin Myć ze Skoczka Siedlce uzyskując 7 pkt z 7 partii. Drugie miejsce zajął Andrzej Czapla – Skoczek Siedlce z 5,5 pkt. Kolejne miejsca zajęli:  3. Zbigniew Litwiniec – Radzyń Podlaski, Sławomir Kurpiewski, Roman Głowienkowski, Dariusz Kozioł – wszyscy Skoczek Siedlce – uzyskując po 5 pkt.

Na zdjęciu pojedynek szachistów Skoczka Siedlce: Marcina Mycia ze Sławomirem Kurpiewskim.

Klasyfikację uczniów szkół ponadgimnazjalnych wygrał Rafał Giers z Węgrowa – 4,5 pkt. Najlepszym wśród gimnazjalistów okazał się siedlczanin Krzysztof Plichta – 3,5 pkt. Wśród uczniów szkół podstawowych klas IV – VI zwyciężył węgrowianin Jakub Żurawicki – 4,5 pkt, klasyfikację dzieci uczniów klas I – III szkół podstawowych wygrała jego siostra Ola Żurawicka – 2 pkt. Szczegółowe wyniki turnieju zostały zamieszczone na stronie internetowej programu sędziowskiego: KLIKNIJ

Klub Szachowy Skoczek Siedlce zaprasza na kolejny turniej, który odbędzie się 2 maja o godz. 10.00 w Publicznym Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Sekulska 10 i poświęcony zostanie tradycyjnie obchodom Święta Konstytucji 3 Maja.