Lechia za mocna

Rezerwy Pogoni Siedlce przegrały w meczu wyjazdowym z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:2.

Pierwsza połowa to wyrównana gra obu drużyn. W 9 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Rozwandowicz, który pokonał golkipera Pogoni uderzeniem piętą. W tej odsłonie do remisu mógł doprowadzić Dawid Dziegielewski, ale jego strzał z linii bramkowej wybił zawodnik Lechii. Siedlczanie bramkę na 1:1 zdobyli w 69 minucie. Dzięgielewski wyłożył futbolówkę Piotrowi Krawczykowi, a ten wpakował ją do siatki z bliskiej odległości. Osiem minut później Lechia ponownie wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska niepilnowany w polu karnym był Mateusz Milczarek, który uderzył głową w krótki róg. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i gospodarze zdobyli trzy punkty.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 17 w Siedlcach ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

22.04.15, 17:00 – Tomaszów Mazowiecki

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 2:1 (1:0) Widzów: 200

Bramki: Jakub Rozwandowicz 9, Mateusz Milczarek 77 – Piotr Krawczyk 69

Lechia: Michał Chachuła – Mateusz Matysiak, Andrzej Dolot, Łukasz Matuszczyk, Mateusz Milczarek – Daniel Potakowski (69 Maciej Witczak), Jardel (90 Szymon Wiejak), Wiktor Żytek, Maciej Prusinowski (72 Klaudiusz Król) – Marcin Mirecki (89 Dawid Stańdo), Jakub Rozwandowicz

Pogoń II: 1. Piotr Antoszczuk – 16. Łukasz Wójcik, 14. Michał Panufnik, 15. Adrian Zawadka (46, 5. Hubert Tomalski), 4. Aron Majczyna (87, 23. Bartosz Kaszubowski) – 27. Michał Ogrodnik (70, 8. Mateusz Janusiewicz), 6. Sebastian Krawczyk (65, 9. Sylwester Buga), 13. Kamil Dmowski, 20. Piotr Krawczyk, 26. Dawid Dzięgielewski – 99. Paweł Drażba

Sędzia: Mariusz Dąbrowski (Sieradz)