Przewidywalny finisz

Siedleckie SPR w meczu ostatniej kolejki II ligi przegrało zdecydowanie z liderem tabeli Wisłą II Płock 22:49.

Mecz od samego początku był jednostronny i już w 9 minucie team z Płocka prowadził 8:0. W tej chwili pewnie każdy, kto był na tym spotkaniu zastanawiał się, czy płocczanie zdobędą 50, a może 60 bramek w tym starciu. Jednak podopieczni Adama Tomczuka zaczęli się odrobinę odgryzać, a młodzi wiślacy delikatnie spuścili z tonu i na przerwę schodzili z przewagą dziewięciu trafień. Do 37 minuty siedlczanie, jak na ostatni zespół II ligi trzymali się całkiem nieźle, ponieważ przegrywali tylko 17:28, ale od tego momentu ponownie ekipa z Płocka dokręciła śrubkę. Dziewięć trafień z rzędu i przewaga gości wynosiła już dwadzieścia bramek. Wydawać się mogło, że znów Wisła spuści z tonu, ale chyba tym razem cała drużyna chciała się pożegnać z tą klasą rozgrywkową w wielkim stylu i dobić do pięćdziesiątki.

W końcowym rozrachunku Wisła II zajęła pierwsze miejsce i awansowała do I ligi, a siedlczanie z dorobkiem 7 punktów zajęli ostatnie, 13 miejsce.

30.04.15, 19:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: SPR Siedlce – Wisła II Płock 22:49 (13:22)