Udane STARTy siedleckich lekkoatletów (fotogaleria)

W dniach 15-17 maja w Kozienicach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w lekkiej atletyce osób niepełnosprawnych podczas których grad medali zdobyli podopieczni Bogumiła Krasuskiego.

Bardzo udanie w Mistrzostwach Polski juniorów w lekkiej atletyce osób niepełnosprawnych zaprezentowali się zawodnicy SSON Start Siedlce. Podopieczni trenera Bogumiła Krasuskiego wywalczyli w sumie 11 medali: 4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe.

Natalia Szpura zdobyła 3 złote medale (100 m, 200 m, 400 m w konkurencji na wózku), Anna Gadomska została mistrzynią w biegu na 400 m, wicemistrzynią w biegu na 100 m i brązową medalistką w biegu na 200 m, Damian Chojecki zdobył srebrny krążek w biegu na 200 m i dwa brązowe medale na dystansie 100 m i w pchnięciu kulą natomiast Marceli Ciuhak był drugi w biegu na 100 m i trzeci na dystansie o połowę dłuższym.