Zakusy były większe

W dniach 19-21 czerwca w Solcu Kujawskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet oraz w stylu wolnym. W zawodach startowała liczna grupa reprezentantów WLKS Siedlce-Nowe Iganie, ale przywiozła tylko jeden medal.

Mimo bardzo licznego grona przedstawicieli WLKS Siedlce-Nowe Iganie tylko jednej zawodniczce udało się wywalczyć medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Jest nią Katarzyna Pachnik, która zajęła trzecie miejsce w kat. 43 kg.

Pozostałe lokaty zawodników WLKS Siedlce-Nowe Iganie:

Piąta: Paulina Olko w kat. 40 kg, Paulina Dobosz w kat. 49 kg, Tomasz Krzyszczak w kat. 100 kg,

Siódma: Martyna Borkowska w kat. 40 kg, Ewelina Sprzonczak w kat. 43 kg, Magdalena Wielgórska w kat. 56 kg, Magdalena Kisielińska w kat. 60 kg,

Dziewiąta: Karolina Brogowska w kat. 70 kg,

Trzynasta: Eliza Urban w kat. 49 kg, Dominika Solnica w kat. 56 kg,

Czternasta: Marlena Skup w kat. 60 kg,

Piętnasta: Martyna Jastrzębska w kat. 70 kg,

Szesnasta: Magdalena Dobosz w kat. 49 kg.

Klasyfikację drużynową kobiet wygrał Cement-Gryf Chełm (50 pkt), a na drugim miejscu sklasyfikowano WLKS Siedlce-Nowe Iganie (38 pkt). Wprawdzie WLKS miał w dorobku tylko jeden krążek, ale punkty licznej grupy zawodniczek złożyły się na końcowe drugie miejsce.