Drugie zwycięstwo rezerw (fotogaleria)

Rezerwy siedleckiej Pogoni w kolejnym meczu Ligi okręgowej pokonały Płomień Dębe Wielkie 5:1.

Niespodziewanie jako pierwsi bramkę strzelili goście, kiedy to Mateusz Malesa obsłużył Pawła Chomkę, a ten celnie przymierzył i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Na wyrównanie siedlczanie czekali do doliczonego czasu gry pierwszej odsłony. Wtedy Krystian Wójcik wrzucił z rzutu rożnego, piłkę przedłużył Sebastian Krawczyk, a Michał Ogrodnik z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.

Bramkę dającą biało-niebieskim prowadzenie kibice ujrzeli w 69 minucie, gdy Ogrodnik indywidualną akcję zakończył celnym strzałem sprzed pola karnego. Siedem minut później było już 3:1. Tym razem Ogrodnik podawał do Krystiana Wójcika, a ten wślizgiem podwyższył prowadzenie. Minutę później Krystian Wójcik ponownie wpisał się na listę strzelców, kiedy to ograł obrońca i przelobował wysuniętego golkipera. Wynik ustalił dwie minuty przed końcem meczu Bartosz Szostek, celnym strzałem po ziemi.

Po 2. kolejce Pogoń zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Następny mecz Pogoń II zagra w najbliższą środę 26 sierpnia o 17:30 w Stanisławowie z Tęczą.

23.08.15, 17:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 5:1 (1:1)

Bramki: Michał Ogrodnik 45+2, 69, Krystian Wójcik 76, 77, Bartosz Szostek 88 – Paweł Chomka 37

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 14. Rafał Zin, 5. Sebastian Krawczyk, 15. Paweł Łydkowski, 6. Tomasz Kacprzak (46, 28. Paweł Dębała) – 27. Michał Ogrodnik, 4. Ernest Dzięcioł, 7. Dominik Barciak (84, 13. Cezary Anusiewicz), 19. Krystian Wójcik, 77. Mateusz Wassilow (46, 8. Bartosz Szostek) – 9. Krystian Zbieć (54, 17. Piotr Ceranka)

Płomień: 23. Kamil Dróżdż – 19. Paweł Chomka, 18. Mateusz Wojda, 25. Arkadiusz Mróz, 3. Mateusz Król (76, 20. Piotr Barszczewski) – 24. Mateusz Kowalczyk (63, 9. Daniel Głuchowski), 11. Kamil Konowrocki (74, 16. Patryk Sado), 6. Kamil Nidzgorski, 17. Mateusz Malesa, 10. Radosław Malesa (25, 7. Grzegorz Siporski) – 8. Paweł Kowalski

Żółte kartki: Krystian Wójcik 40, Sebastian Krawczyk 71, Bartosz Szostek 80 – Kamil Nidzgorski 17

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert