Rawa zbierała brawa (fotogaleria)

Tuzin medali przywieźli reprezentanci UKS Rawa Siedlce z Mistrzostw Polski w nartorolkach rozegranych w Jeleniej Góry.

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski 2015 w biegach na nartorolkach rozgrywanych w Jeleniej Górze-Sobieszowie to biegi dystansowe stylem dowolnym.

Złoty medal w kategorii seniorów na trasie 14 km wywalczył Daniel Iwanowski. Za jego plecami na mecie zameldował się inny zawodnik siedleckiego klubu – Damian Duk. Drugie miejsce w kategorii juniora A (na dystansie 14 km) zajął Arkadiusz Posiadała. Także druga lecz w kat. juniorka C (4 km) była Kamila Borkowska. Najlepszy w kat. juniora D (2 km) okazał się za to Piotr Sobiczewski.

WYNIKI MP NARTOROLKI 2015

W drugim dniu Mistrzostw Polski na nartorolkach rozegrano Uphill czyli bieg pod górę na dystansie 3300 metrów stylem klasycznym.

Wśród seniorów, podobnie jak w sobotę, bezkonkurencyjny okazał się Daniel Iwanowski. Z trzeciego miejsca mógł cieszyć się Damian Duk. W kat. juniora A srebro wywalczył Arkadiusz Posiadała. W kat. juniora C pierwszy do mety dotarł Mateusz Posiadała, zaś na trzecim stopniu podium w tej kategorii wiekowej stanęła Kamila Borkowska. Na drugim miejscu rywalizację w kat. D ukończyła Rozalia Prokurat. W tej samej kategorii wiekowej u chłopców zwyciężył inny siedlczanin Piotr Sobiczewski.