Bez Milewskiego w Suwałkach

KPS Siedlce ma za sobą dwa kolejne sparingi, oba rozegrane w Suwałkach. Podopieczni Witolda Chwastyniaka i Macieja Nowaka przegrali 0:5 ze Ślepskiem oraz wygrali 3:1 z NET Ostrołęka.

W piątkowym meczu rywalem siedlczan był Ślepsk. Decydujący dla końcowego wyniku był drugi set, który został wygrany przez gospodarzy na przewagi. Spotkania z racji wymogów sparingowych nie zakończono po trzech setach, ale rozegrano dodatkową partię i tie-breaka.

11.09.15, 17:00 – Suwałki
Sparing: Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce 5:0 (25:19, 28:26, 25:19, 25:16, 15:13)

Przed południem w sobotę rywalem KPS byli ostrołęczanie. Po pierwszym minimalnie przegranym secie drużyna Chwastyniaka i Nowaka wzięła się do roboty. W trzech kolejnych partiach I-ligowcy z Siedlec za każdym razem schodził z parkietu w glorii zwycięzców. Wygrana 3:1 z NET Ostrołęka była pierwszym zwycięstwem KPS w trwającym okresie przygotowawczym.

W obu meczach KPS musiał sobie radzić bez Piotra Milewskiego, którego z udziału wykluczyły sprawy rodzinne.

12.09.15, 11:00 – Suwałki
Sparing: NET Ostrołęka – KPS Siedlce 1:3 (25:23, 21:25, 20:25, 23:25)

W obu meczach w barwach KPS zagrali: Kamil Gutkowski, Wojciech Kaźmierczak, Maciej Krzywiecki, Piotr Łukasik, Mateusz Ogrodniczuk, Paweł Rejowski, Adam Szałański, Kamil Szaniawski, Damian Wdowiak, Jakub Woś (libero) oraz Łukasz Wysocki.