Kosztowny przestój

Rezerwy MKK Siedlce po raz drugi okazały się gorsze od AZS UMCS II Lublin.

Pierwsza kwarta nie wskazywała na wysoką porażkę siedlczanek. Lublinianki lepiej zaczęły i osiągnęły prowadzenie 13:5, jednak trójka Marty Cepek zbliżyła do siebie oba zespoły. W kolejnej odsłonie spotkania akademickie rezerwy miały przewagę, jednak MKK II pozostawał w grze. Siedlczanki na dobre wypadły z walki o zwycięstwo w trzeciej kwarcie. Kiepska ćwiartka zakończona porażką 4:21 odbiła się na ogólnym rezultacie. W ostatniej odsłonie spotkania na parkiecie pojawiły się młode wychowanki klubu. MKK II ostatecznie przegrał 44:69.

13.09.15, 14:30 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: MKK II Siedlce – AZS UMCS II Lublin 44:69 (10:14, 16:22, 4:21, 14:12)
MKK II: 10. Dominika Prochenka 12, 15. Katarzyna Artych 7, 4. Marta Cepek 7, 13. Natalia Somla 6, 14. Katarzyna Dębek 5, 17. Zuzanna Niedziółka 4, 5. Magdalena Mołłow 3, 21. Izabela Cabaj, 19. Sara Kwiatkowska, 8. Dominika Paczóska, 9. Andżelika Strzałek