Trzy ciosy Orła (fotogaleria)

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały na własnym boisku z Orłem Unin 2:3, choć do 78 minuty prowadziły 2:0.

Od początku widoczna była przewaga siedleckiego zespołu, który rzadko pozwalał gościom z Unina na opuszczenie własnej połowy. Prowadzenie siedlczanie objęli w 28 minucie, kiedy to Patryk Ciulak posłał długą piłkę do Piotra Krawczyka, ten ograł defensora Orła i zdobył bramkę. Na drugą bramkę kibice czekali do 43 minuty. Wtedy Dominik Barciak zagrał do Piotra Krawczyka, a ten z bliska podwyższył prowadzenie.

Druga połowa przebiegała podobnie jak pierwsza. W 78 minucie goście po jednej z nielicznych kontr zdobyli kontaktową bramkę. Mikołaj Gola popędził z futbolówką w stronę bramki i nie dał szans Przemysławowi Frąckowiakowi. Bramka wyraźnie pobudziła gości, a siedlczanie zaczęli nerwowo się bronić. To spowodowało, że w 89 minucie Orzeł zdobył wyrównującą bramkę. Gola oddał strzał na bramkę, piłkę odbił Frąckowiak, ale przy strzale Mateusza Braniewskiego bramkarz Pogoni był już bezradny. W doliczonym czasie gry Orzeł dobił Pogonistów. Krystian Parzyszek ograł defensora Pogoni i z lewej strony uderzył przy dalszym słupku. Piłka zatrzepotała w siatce, a sędzia zakończył mecz.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 20 września o 16:00 z Tajfunem w Jartyporach.

13.09.15, 17:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin 2:3 (2:0)

Bramki: Piotr Krawczyk 28, 43 – Mikołaj Gola 78, Mateusz Braniewski 89, Krystian Parzyszek 90+2

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 4. Dominik Krupa (55, 13. Cezary Anusiewicz), 5. Sebastian Krawczyk, 17. Piotr Ceranka (55, 28. Paweł Dębała), 16. Łukasz Wójcik – 21. Piotr Ceglarz (74, 14. Rafał Zin), 6. Marcin Paczkowski, 95. Patryk Ciulak, 7. Dominik Barciak (66, 8. Bartosz Szostek), 27. Michał Ogrodnik – 20. Piotr Krawczyk

Orzeł: 1. Marek Ekiert – 16. Emil Wielgosz, 14. Łukasz Ziołek, 19. Emil Mazek, 20. Krystian Parzyszek – 7. Damian Żak, 10. Damian Matysiak, 11. Mariusz Dróżdż, 15. Leszek Parzyszek (66, 6. Tomasz Mikulski), 13. Mateusz Braniewski – 17. Mikołaj Gola

Żółta kartka: Łukasz Ziołek 70

Sędzia: Łukasz Wojtczyk (Siedlce)