Zdobycze pucharowe

W dniach 2-3 października w Otwocku odbył się Puchar Polski juniorów i seniorów oraz turniej pierwszego kroku Masters w kickboxingu w formule kick-light. Do rywalizacji w tych zawodach przystąpili reprezentanci TKKF Siedlce.

Nasi kickbokserzy wywalczyli w Otwocku cztery złote medale i jeden brązowy. Roger Garbaczewski zdobył Puchar Polski w kat. wagowej 69 kg, Kinga Mikołajczuk  – Puchar Polski juniorów w wadze 55 kg, a Dominik Grzęda wrócił z Pucharem Polski juniorów w wadze 84 kg.

Dobrze w turnieju Masters Cup spisali się Mansur Ozdamirov i Julian Walczuk. Pierwszy zdobył złoty medal w grupie kadetów w kat. wagowej 63 kg, a drugi zajął trzecie miejsce wśród juniorów w kat. wagowej 79 kg.

W październiku bracia Roger i Maciej Garbaczewscy wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Kickboxingu, które potrwają od 24 października do 1 listopada w serbskim Belgradzie. Maciej będzie reprezentował Polskę w formule low kick, a Roger w formule kick light.

źródło: własne / SPIN; foto: SPIN