Wysoka porażka z Budowlanymi (fotogaleria)

Juniorzy Pogoni Siedlce przegrali 0:56 z rówieśnikami z Łodzi.

Budowlani Łódź to jedna z najlepszych drużyn w Polsce w kategorii wiekowej junior. Mecz początkowo były wyrównany, ale z minuty na minutę goście z Łodzi zaczęli dominować, wykorzystując bezlitośnie dziury w obronie Pogoni. Następstwem tego były przyłożenia. W drużynie z Łodzi grało 8 reprezentantów kraju, a w Pogoni jeden – Maciej Stefaniuk. Ta dysproporcja znalazła odzwierciedlenie w rozmiarze końcowej porażki – 0:56.

Po rundzie jesiennej podopieczni Pawła Narojka zajmują 4 pozycje w grupie poludniowo-centralnej za Budowlanymi Łódź, Budowlanymi Lublin i Orkanem Sochaczew, a przed Juvenią Kraków i BBRC Łódź.

08.11.15, 13:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Eliminacje MPJ: Pogoń Siedlce – Budowlani Łódź 0:56 (0:29)
Pogoń: Mateusz Mlonek, Adam Bujalski, Bartosz Ambroziak, Konrad Prachnio, Krystian Olejek, Michał Onisk, Patryk Chromiński, Jakub Wyrozębski, Kornel Wereda, Mariusz Głozak, Kamil Gochnio, Maciej Stefaniuk, Patryk Aniszewski, Kacper Pasik, Piotr Tokarski, Grzegorz Tomaszewski, Alan Kaldjob

źródło: MKS Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert