wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Skuteczny Prus (fotogaleria)

W meczu 3 kolejki III ligi szczypiorniści Prusa Siedlce pokonali we własnej hali ekipę Nike Ciechanów 37:34.

Mecz od początku był niezwykle wyrównany. Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie przewagi i gra toczyła się bramka za bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 18:18. Po przerwie obraz spotkania nie uległ zmianie. Gospodarze w 53 minucie przegrywali różnicą dwóch trafień i wtedy udało się im odwrócić losy meczu. Prus zdobył pięć bramek z rzędu i prowadzenia nie oddał już do końca pojedynku, zwyciężając ostatecznie 37:34.

W następnej kolejce 28 listopada szczypiorniści Prusa na wyjeździe zmierzą się z ROKiS-em Radzymin.

22.11.15, 15:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Prus Siedlce – Nike Ciechanów 37:34 (18:18)

Prus: Bartosz Sokołów 8, Kacper Dymowski 1, Piotr Kieliszek 2, Patryk Somla, Paweł Łukaszuk 8, Emil Kożuchowski, Jakub Kryszczuk 3, Szymon Kosyl, Cezary Jaszczuk 8, Wojciech Tchórzewski 7, Jakub Chromiński, Paweł Zając