Młoda Pogoń lepsza od Wektry (fotogaleria)

Zespół rezerw Pogoni pokonał w meczu sparingowym a-klasową Wektrę Zbuczyn 2:1.

W meczu wystąpili zawodnicy, którzy w mniejszym wymiarze czasowym występowali na boiskach Ligi okręgowej. Pierwsza bramka padła w 28 minucie, a strzelił ją Jakub Dołęga. Goście odpowiedzieli tuż przed przerwą, kiedy to bramkę „do szatni” zdobył Michał Mruz. Po zmianie stron zwycięskiego gola zdobyli Pogoniści za sprawą trafienia Sebastiana Bobera.

W Pogoni II testowani byli: Sebastian Bober, Damian Czarnocki (z juniorów) oraz Dawid Zdanowski (Grodzisk Krzymosze).

W Wektrze wystąpili m.in. byli Pogoniści: Damian Krasuski, Dominik Piekutowski, Emil Michalak, Damian Prokurat.

Następny sparing rezerwy biało-niebieskich zagrają w najbliższy czwartek 26 listopada o 19:00 z Grodziskiem Krzymosze (Klasa A).

24.11.15, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 2:1 (1:1)

Bramki: Jakub Dołęga 28, Sebastian Bober 66 – Michał Mruz 45+1

Pogoń II: Michał Chałupka (46 Dawid Boruc) – Paweł Dębała, Piotr Ceranka (72 Cezary Anusiewicz), Paweł Łydkowski, Dominik Krupa (46 Tomasz Kacprzak) – Sebastian Szcześniak (57 Karol Grochowski), Dominik Barciak (46 Bartosz Karczmarek), Bartosz Szostek (66 Dawid Krawczyk), Jakub Dołęga (46 Patryk Skrzypek), Krystian Zbieć (46 Damian Czarnocki) – Jakub Malinowski (46 Sebastian Bober, 75 Dawid Zdanowski)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert