Zwycięstwo na koniec roku (fotogaleria)

W ostatnim meczu sparingowym w tym roku rezerwy Pogoni pokonały Grodzisk Krzymosze 2:0.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. W 14 minucie na prowadzenie siedlczan wyprowadził strzałem sprzed pola karnego Sebastian Szcześniak. Kwadrans później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosza Szostka piłkę głową do siatki skierował Piotr Ceranka. W drugiej połowie mimo okazji na kolejne bramki, więcej goli nie padło.

W zespole Grodziska wystąpili m.in. byli Pogoniści: Krzysztof Cabaj, Marek Adamczyk i Mariusz Bednarczyk.

26.11.15, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Grodzisk Krzymosze 2:0 (2:0)

Bramki: Sebastian Szcześniak 14, Piotr Ceranka 28

Pogoń II: Dawid Boruc – Paweł Dębała (46 Dominik Krupa), Piotr Ceranka (74 Paweł Dębała), Paweł Łydkowski, Dawid Krawczyk (46 Tomasz Kacprzak) – Damian Czarnocki (63 Sebastian Szcześniak), Rafał Zin (46 Bartosz Karczmarek), Bartosz Szostek (66 Rafał Zin), Sebastian Szcześniak (46 Patryk Skrzypek), Karol Grochowski (46 Cezary Anusiewicz) – Krystian Zbieć (46 Jakub Malinowski)

Czerwona kartka: Artur Cielemęcki 66 (Grodzisk, za uderzenie rywala)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert