Zadecydowała pierwsza połowa

W meczu 4 kolejki III ligi szczypiorniści Prusa Siedlce przegrali na wyjeździe z ROKiS Radzymin 27:36.

Pierwsza część spotkania przebiegała pod zdecydowane dyktando gospodarzy. Od pierwszej minuty grali oni bardzo skutecznie w ataku oraz niezwykle solidnie w defensywie. Po 30 minutach meczu zespół z Radzymina prowadził aż dwunastoma trafieniami – 21:9.

W drugiej połowie szczypiorniści Prusa zaczęli grać zdecydowanie lepiej i ruszyli do odrabiania strat. Siedlczanie grali twardo w obronie i nastawieni byli na grę z szybkich kontrataków, z którymi nie radzili sobie gospodarze. Jednak mimo walki do samego końca meczu strat z pierwszej części gry nie udało się odrobić i to ROKiS zainkasował komplet punktów.

W następnej kolejce w sobotę 5 grudnia Prus Siedlce zmierzy się na wyjeździe z SPR Nowe Piekuty.

29.11.15, 18:00 – Radzymin

III liga: ROKiS Radzymin – Prus Siedlce 36:27 (21:9)

Prus: Kacper Dymowski 2, Paweł Łukaszuk 9, Jakub Kryszczuk 1, Patryk Somla, Cezary Jaszczuk 3, Szymon Kosyl 2, Wojciech Tchórzewski 6, Paweł Zając, Piotr Kieliszek 3, Jakub Chromiński