środa, 24 kwietnia 2024r.

Statystyki III ligi łódzko-mazowieckiej – jesień 2015

W 151 meczach zdobyto 433 gole, co daje średnią 2,868 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 249 goli (58%), a goście 184 gole (42%). W I połowach meczów strzelono 183 gole (42%), a w II połowach 250 goli (58%)

Gospodarze wygrali 72 mecze (48%), padły 34 remisy (23%), a goście wygrali 45 meczów (30%).

Częstość wyników:

1-0 – 18 razy, 2-1 – 16 razy, 1-1 – 14 razy, 1-2 – 12 razy, 0-0 – 10 razy, 2-2 – 9 razy, 2-0 – 9 razy, 0-2 – 9 razy, 4-0 – 8 razy, 0-1 – 6 razy, 3-0 – 6 razy, 2-3 – 4 razy, 0-3 – 4 razy, 3-1 – 3 razy, 4-2 – 3 razy, 1-3 – 3 razy, 5-1 – 2 razy, 3-4 – 2 razy, 4-1 – 2 razy, 0-4 – 2 razy, 5-0 – 1 raz, 6-2 – 1 raz, 2-5 – 1 raz, 3-2 – 1 raz, 1-4 – 1 raz, 6-1 – 1 raz, 0-5 – 1 raz, 4-3 – 1 raz, 4-4 – 1 raz,

sobota – 100 razy (66%)

W rozgrywkach wystąpiło 401 zawodników w tym 16 obcokrajowców, co stanowi 4%.

W rozgrywkach sędziowało 30 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 724 żółte kartki i 57 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,795 żółtej i 0,377 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 58 karnych, z których wykorzystano 43, co daje skuteczność 74%.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 68 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 122 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

12 razyPIOTR JEDLIKOWSKI
11 razyBartłomiej Cieślik, Michał Fabijański, Jakub Mażysz, Patryk Pietrasiak, Rafał Serwaciński
10 razyMariusz Borzęcki, Filip Kowalczyk, Jarosław Kułaga, Mateusz Muszyński, Sebastian Pindor, Konrad Popławski, Hubert Śliwiński
9 razyMichał Ambrozik, Bartosz Bogacz, Bartłomiej Czarnecki, Bartosz Kaszubowski, Konrad Michalak, Jakub Nagielski, Maciej Pietraszek, Piotr Przezak, Michał Strzałkowski
8 razyPaweł Bartoszek, Michał Bogdan, Michał Bojek, Daniel Ciupiński, Marcin Kluska, Marcin Kozłowski, Kamil Lewiński, Filip Łuszczyński, Rafał Maciejewski, Mateusz Matysiak, Sebastian Motyka, Bartosz Narożnik, Kamil Pluta, Dawid Szczepański, Władysław Terentjew, Przemysław Wicik

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razyMARIUSZ ZARADNY
13 razyDamian Jaroń
12 razyIgor Jaszczak, Krystian Kolasa, Kamil Majkowski
11 razyPiotr Basiuk, Artur Golański, Maurício, Michał Michałek, Wiktor Putin, Jewhen Radionow, Damian Stanisławski
10 razyArkadiusz Ciach, Szymon Kiwała, Damian Kosiorek, Piotr Kosiorowski, Paweł Kowalczyk, Paweł Marchewka

2 goleDaniel Choroś, Arkadiusz Ciach, Michał Steć, Bartłomiej Urbański
1 golDamian Jaroń, Eugeniusz Kołodziejczyk, Piotr Kosiorowski, Kamil Majkowski, Michał Michałek, Jacek Moryc, Piotr Paczkowski, Adam Patora, Krystian Pieczara, Konrad Rudnicki, Michał Stasiak, Rafał Zaborowski, Mateusz Zawal

Zmarnowane karne:

2 razyJAKUB SAPIEJA
1 razWajih Bouchniba, Adrian Dziubiński, Marcin Kobierski, Jacek Moryc, Piotr Nowosielski, Oskar Osowski, Pablo Dyego, Krystian Pieczara, Jewhen Radionow, Rafał Wiśniowski, Krzysztof Woźniak, Rafał Zaborowski, Mateusz Zawal

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goliPATRYK KOZIARA
6 goliMarcin Mirecki
5 goliArkadiusz Ciach, Krystian Pieczara
4 goleMarcin Kobierski, Daniel Lisowski, Kamil Majkowski, Michał Michałek, Jewhen Radionow, Mikołaj Tokaj, Wiktor Żytek
3 goleBartosz Bujalski, Łukasz Choiński, Paweł Magdoń, Piotr Nowosielski, Konrad Rudnicki, Jakub Sapieja, Piotr Skałbania

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goliMICHAŁ MICHAŁEK
7 goliAdam Patora
6 goliMarcin Kobierski, Marcin Mirecki, Jakub Sapieja, Michał Suchanek
5 goliDamian Jaroń, Joachim Pabjańczyk, Jewhen Radionow, Maciej Tataj, Wiktor Żytek
4 goleMichał Adamczyk, Kamil Majkowski, Piotr Nowosielski, Zbigniew Obłuski

Strzelcy u siebie:

8 goliMARCIN MIRECKI
7 goliJakub Sapieja
6 goliMarcin Kobierski, Piotr Nowosielski, Maciej Tataj
5 goliArkadiusz Ciach, Krystian Pieczara, Piotr Skałbania, Wiktor Żytek
4 goleMichał Adamczyk, Kamil Majkowski, Mariusz Marczak, Michał Michałek, Joachim Pabjańczyk, Damian Stanisławski, Michał Suchanek

Strzelcy na wyjeździe:

7 goliJewhen Radionow
6 goliAdam Patora
5 goliPatryk Koziara
4 goleMarcin Kobierski, Daniel Lisowski, Kamil Majkowski, Marcin Mirecki, Wiktor Żytek

Strzelcy jesienią:

12 goliMICHAŁ MICHAŁEK, MARCIN MIRECKI
9 goliAdam Patora, Jewhen Radionow, Jakub Sapieja, Wiktor Żytek
8 goliArkadiusz Ciach, Patryk Koziara, Kamil Majkowski
7 goliPiotr Nowosielski, Joachim Pabjańczyk, Michał Suchanek, Maciej Tataj

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

107 minutMICHAŁ MICHAŁEK
111 minutKonrad Michalak
120 minutMarcin Mirecki
124 minutyMarcin Kobierski
126 minutAdam Ryczkowski

Minuty na boisku:

1530 minutBARTOSZ BRONIAREK, MICHAŁ BRUDNICKI, MARIUSZ CICHOWLAS, KAROL DOMŻAŁ, PIOTR GURZĘDA, JAKUB KOŁACZEK, MICHAŁ KOŁBA, PIOTR NAWROCKI, MARCIN NOWAK, PRZEMYSŁAW PERZYNA, GRZEGORZ SKOWROŃSKI, PATRYK WALASEK

Żółte kartki:

8 kartekADAM GRZYBOWSKI, MICHAŁ JANOWSKI, TOMASZ KARAŚ, PRZEMYSŁAW SZTYBRYCH, RAFAŁ ZABOROWSKI
7 kartekBartłomiej Janiszewski, Patryk Kamiński, Rafał Kosiec, Sebastian Olczak, Oskar Osowski, Marcin Wałęski, Michał Żółtowski
6 kartekDariusz Gorczyczewski, Mateusz Jaworski, Piotr Kosiorowski, Konrad Kowalczyk, Samuel Uche Obi, Eryk Padzik, Jakub Piekut, Łukasz Stański, Jarosław Szyc, Mikołaj Tokaj, Przemysław Woźniczak

Czerwone kartki:

2 kartkiADRIAN BIEŃKOWSKI, MARCIN BOCHENEK, MICHAŁ STEĆ, PRZEMYSŁAW SZTYBRYCH, JAROSŁAW SZYC, ROBERT WRÓBLEWSKI, RAFAŁ ZABOROWSKI
1 kartkaPaweł Ankurowski, Emil Anusiewicz, Daniel Barzyński, Damian Bierżyński, Bartosz Bobrowski, Darius Cibulskas, Patryk Czarnota, Welin Damjanow, Karol Drwęcki, Mateusz Dziubek, Artur Golański, Tomasz Grudzień, Adam Grzybowski, Patryk Jakubczyk, Michał Janowski, Mateusz Jaworski, Patryk Kamiński, Szymon Kiwała, Rafał Kosiec, Piotr Kosiorowski, Dawid Kręt, Krzysztof Kukulski, Paweł Magdoń, Mateusz Matracki, Dariusz Mortka, Jakub Nagielski, Samuel Uche Obi, Pablo Dyego, Eryk Padzik, Jakub Piekut, Dominik Pusek, Dawid Sala, Jakub Sapieja, Wojciech Serodziński, Piotr Skałbania, Łukasz Stański, Michał Strzałkowski, Aleksander Ślęzak, Mikołaj Tokaj, Aleksander Tomaszewski, Mateusz Wlazłowski, Przemysław Woźniczak, Bartosz Zawadzki

Liczba zawodników w barwach klubów:

35 zawodnikówLEGIA II WARSZAWA
25 zawodnikówStart Otwock
24 zawodnikówBłękitni Raciąż, ŁKS Łódź
23 zawodnikówEnergia Kozienice, Ner Poddębice, Sokół Aleksandrów Łódzki
22 zawodnikówPolonia Warszawa, Warta Sieradz
21 zawodnikówLechia Tomaszów Mazowiecki, Pilica Białobrzegi, Świt Nowy Dwór Mazowiecki
20 zawodnikówBroń Radom, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Ursus Warszawa, Warta Działoszyn
19 zawodnikówOskar Przysucha
18 zawodnikówPelikan Łowicz

Jokerzy – zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razyMICHAŁ SUCHANEK
2 razyBartłomiej Czarnecki, Michał Fabijański, Konrad Michalak, Damian Stanisławski
1 razWajih Bouchniba, Dawid Brewczyński, Arkadiusz Ciach, Daniel Ciupiński, Mateusz Dziubek, Maciej Filipowicz, Konstantine Gabaszwili, Jardel, Bartosz Kaszubowski, Szymon Kiwała, Eryk Lebioda, Rafał Maciejewski, Michał Michałek, Tomasz Nawotka, Zbigniew Obłuski, Oskar Osowski, Tomasz Ostalczyk, Pablo Dyego, Rafał Pachelski, Adam Patora, Patryk Pietrasiak, Sebastian Pindor, Rafał Serwaciński, Piotr Skałbania, Mateusz Sołtys, Dawid Stańdo, Hubert Śliwiński, Łukasz Wróblewski, Michał Zapaśnik, Kamil Ziemnicki, Michał Żółtowski

Błękitni Raciąż 57 8 73

Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Warta Sieradz 0 1 1 0%

Kolejno: nazwa klubu, karne wykorzystane, karne nie wykorzystane, karne łącznie, skuteczność wykorzystania karnych

Rzuty karne przeciwko drużynom (bronione)

Warta Działoszyn 0 1 1 0%

Kolejno: nazwa klubu, karne obronione lub zmarnowane przez rywali, karne nie obronione, karne łącznie, skuteczność bronienia karnych

Ulubieńcy sędziów (wg różnicy pomiędzy karnymi podyktowanymi dla i przeciw drużynie)

Start Otwock 1 6 -5

Kolejno: nazwa klubu, karne dla drużyny, karne przeciw drużynie, bilans karnych (różnica karnych podyktowanych dla i przeciw drużynie)

Młodzieżowcy (procentowy udział zawodników ur. 1995-01-01 lub później w barwach drużyn – wg minut na boisku)