ARMS
=Centrum

Statystyki III ligi łódzko-mazowieckiej – jesień 2015

   
Autor:
Dodano: 2015/12/02 16:05    views 1084

W 151 meczach zdobyto 433 gole, co daje średnią 2,868 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 249 goli (58%), a goście 184 gole (42%). W I połowach meczów strzelono 183 gole (42%), a w II połowach 250 goli (58%)

Gospodarze wygrali 72 mecze (48%), padły 34 remisy (23%), a goście wygrali 45 meczów (30%).

Częstość wyników:

1-0 – 18 razy, 2-1 – 16 razy, 1-1 – 14 razy, 1-2 – 12 razy, 0-0 – 10 razy, 2-2 – 9 razy, 2-0 – 9 razy, 0-2 – 9 razy, 4-0 – 8 razy, 0-1 – 6 razy, 3-0 – 6 razy, 2-3 – 4 razy, 0-3 – 4 razy, 3-1 – 3 razy, 4-2 – 3 razy, 1-3 – 3 razy, 5-1 – 2 razy, 3-4 – 2 razy, 4-1 – 2 razy, 0-4 – 2 razy, 5-0 – 1 raz, 6-2 – 1 raz, 2-5 – 1 raz, 3-2 – 1 raz, 1-4 – 1 raz, 6-1 – 1 raz, 0-5 – 1 raz, 4-3 – 1 raz, 4-4 – 1 raz,

Najwięcej goli (8) padło w meczach:
ŁKS Łódź 6-2 Oskar Przysucha,
Oskar Przysucha 4-4 Legia II Warszawa

Najwyższe zwycięstwo gospodarzy padło w meczach:
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Pilica Białobrzegi,
Polonia Warszawa 5-0 Warta Działoszyn

Najwyższy remis padł w meczu:
Oskar Przysucha 4-4 Legia II Warszawa

Najwyższe zwycięstwo gości padło w meczu:
Błękitni Raciąż 0-5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Mecze w poszczególne dni tygodnia:
niedziela – 21 razy (14%)
wtorek – 1 raz (1%)
środa – 24 razy (16%)
piątek – 7 razy (5%)
sobota – 100 razy (66%)

W rozgrywkach wystąpiło 401 zawodników w tym 16 obcokrajowców, co stanowi 4%.

W rozgrywkach sędziowało 30 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 724 żółte kartki i 57 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,795 żółtej i 0,377 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 58 karnych, z których wykorzystano 43, co daje skuteczność 74%.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 68 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 122 dni.

 

Zawodnicy wchodzący z ławki:

12 razyPIOTR JEDLIKOWSKI
11 razyBartłomiej Cieślik, Michał Fabijański, Jakub Mażysz, Patryk Pietrasiak, Rafał Serwaciński
10 razyMariusz Borzęcki, Filip Kowalczyk, Jarosław Kułaga, Mateusz Muszyński, Sebastian Pindor, Konrad Popławski, Hubert Śliwiński
9 razyMichał Ambrozik, Bartosz Bogacz, Bartłomiej Czarnecki, Bartosz Kaszubowski, Konrad Michalak, Jakub Nagielski, Maciej Pietraszek, Piotr Przezak, Michał Strzałkowski
8 razyPaweł Bartoszek, Michał Bogdan, Michał Bojek, Daniel Ciupiński, Marcin Kluska, Marcin Kozłowski, Kamil Lewiński, Filip Łuszczyński, Rafał Maciejewski, Mateusz Matysiak, Sebastian Motyka, Bartosz Narożnik, Kamil Pluta, Dawid Szczepański, Władysław Terentjew, Przemysław Wicik

 

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razyMARIUSZ ZARADNY
13 razyDamian Jaroń
12 razyIgor Jaszczak, Krystian Kolasa, Kamil Majkowski
11 razyPiotr Basiuk, Artur Golański, Maurício, Michał Michałek, Wiktor Putin, Jewhen Radionow, Damian Stanisławski
10 razyArkadiusz Ciach, Szymon Kiwała, Damian Kosiorek, Piotr Kosiorowski, Paweł Kowalczyk, Paweł Marchewka

 

Strzelcy bez karnych:

12 goliMARCIN MIRECKI
11 goliMichał Michałek
10 goliMarcin Kobierski
9 goliJewhen Radionow
8 goliPatryk Koziara, Adam Patora

 

Strzelcy karnych:

8 goliJAKUB SAPIEJA
4 golePiotr Nowosielski, Wiktor Żytek
3 goleMichał Adamczyk, Oskar Osowski
2 goleDaniel Choroś, Arkadiusz Ciach, Michał Steć, Bartłomiej Urbański
1 golDamian Jaroń, Eugeniusz Kołodziejczyk, Piotr Kosiorowski, Kamil Majkowski, Michał Michałek, Jacek Moryc, Piotr Paczkowski, Adam Patora, Krystian Pieczara, Konrad Rudnicki, Michał Stasiak, Rafał Zaborowski, Mateusz Zawal

 

Zmarnowane karne:

2 razyJAKUB SAPIEJA
1 razWajih Bouchniba, Adrian Dziubiński, Marcin Kobierski, Jacek Moryc, Piotr Nowosielski, Oskar Osowski, Pablo Dyego, Krystian Pieczara, Jewhen Radionow, Rafał Wiśniowski, Krzysztof Woźniak, Rafał Zaborowski, Mateusz Zawal

 

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goliPATRYK KOZIARA
6 goliMarcin Mirecki
5 goliArkadiusz Ciach, Krystian Pieczara
4 goleMarcin Kobierski, Daniel Lisowski, Kamil Majkowski, Michał Michałek, Jewhen Radionow, Mikołaj Tokaj, Wiktor Żytek
3 goleBartosz Bujalski, Łukasz Choiński, Paweł Magdoń, Piotr Nowosielski, Konrad Rudnicki, Jakub Sapieja, Piotr Skałbania

 

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goliMICHAŁ MICHAŁEK
7 goliAdam Patora
6 goliMarcin Kobierski, Marcin Mirecki, Jakub Sapieja, Michał Suchanek
5 goliDamian Jaroń, Joachim Pabjańczyk, Jewhen Radionow, Maciej Tataj, Wiktor Żytek
4 goleMichał Adamczyk, Kamil Majkowski, Piotr Nowosielski, Zbigniew Obłuski

 

Strzelcy u siebie:

8 goliMARCIN MIRECKI
7 goliJakub Sapieja
6 goliMarcin Kobierski, Piotr Nowosielski, Maciej Tataj
5 goliArkadiusz Ciach, Krystian Pieczara, Piotr Skałbania, Wiktor Żytek
4 goleMichał Adamczyk, Kamil Majkowski, Mariusz Marczak, Michał Michałek, Joachim Pabjańczyk, Damian Stanisławski, Michał Suchanek

 

Strzelcy na wyjeździe:

8 goliMICHAŁ MICHAŁEK
7 goliJewhen Radionow
6 goliAdam Patora
5 goliPatryk Koziara
4 goleMarcin Kobierski, Daniel Lisowski, Kamil Majkowski, Marcin Mirecki, Wiktor Żytek

 

Strzelcy jesienią:

12 goliMICHAŁ MICHAŁEK, MARCIN MIRECKI
10 goliMarcin Kobierski
9 goliAdam Patora, Jewhen Radionow, Jakub Sapieja, Wiktor Żytek
8 goliArkadiusz Ciach, Patryk Koziara, Kamil Majkowski
7 goliPiotr Nowosielski, Joachim Pabjańczyk, Michał Suchanek, Maciej Tataj

 

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

107 minutMICHAŁ MICHAŁEK
111 minutKonrad Michalak
120 minutMarcin Mirecki
124 minutyMarcin Kobierski
126 minutAdam Ryczkowski

 

Minuty na boisku:

1530 minutBARTOSZ BRONIAREK, MICHAŁ BRUDNICKI, MARIUSZ CICHOWLAS, KAROL DOMŻAŁ, PIOTR GURZĘDA, JAKUB KOŁACZEK, MICHAŁ KOŁBA, PIOTR NAWROCKI, MARCIN NOWAK, PRZEMYSŁAW PERZYNA, GRZEGORZ SKOWROŃSKI, PATRYK WALASEK

 

Żółte kartki:

8 kartekADAM GRZYBOWSKI, MICHAŁ JANOWSKI, TOMASZ KARAŚ, PRZEMYSŁAW SZTYBRYCH, RAFAŁ ZABOROWSKI
7 kartekBartłomiej Janiszewski, Patryk Kamiński, Rafał Kosiec, Sebastian Olczak, Oskar Osowski, Marcin Wałęski, Michał Żółtowski
6 kartekDariusz Gorczyczewski, Mateusz Jaworski, Piotr Kosiorowski, Konrad Kowalczyk, Samuel Uche Obi, Eryk Padzik, Jakub Piekut, Łukasz Stański, Jarosław Szyc, Mikołaj Tokaj, Przemysław Woźniczak

 

Czerwone kartki:

2 kartkiADRIAN BIEŃKOWSKI, MARCIN BOCHENEK, MICHAŁ STEĆ, PRZEMYSŁAW SZTYBRYCH, JAROSŁAW SZYC, ROBERT WRÓBLEWSKI, RAFAŁ ZABOROWSKI
1 kartkaPaweł Ankurowski, Emil Anusiewicz, Daniel Barzyński, Damian Bierżyński, Bartosz Bobrowski, Darius Cibulskas, Patryk Czarnota, Welin Damjanow, Karol Drwęcki, Mateusz Dziubek, Artur Golański, Tomasz Grudzień, Adam Grzybowski, Patryk Jakubczyk, Michał Janowski, Mateusz Jaworski, Patryk Kamiński, Szymon Kiwała, Rafał Kosiec, Piotr Kosiorowski, Dawid Kręt, Krzysztof Kukulski, Paweł Magdoń, Mateusz Matracki, Dariusz Mortka, Jakub Nagielski, Samuel Uche Obi, Pablo Dyego, Eryk Padzik, Jakub Piekut, Dominik Pusek, Dawid Sala, Jakub Sapieja, Wojciech Serodziński, Piotr Skałbania, Łukasz Stański, Michał Strzałkowski, Aleksander Ślęzak, Mikołaj Tokaj, Aleksander Tomaszewski, Mateusz Wlazłowski, Przemysław Woźniczak, Bartosz Zawadzki

 

Liczba zawodników w barwach klubów:

35 zawodnikówLEGIA II WARSZAWA
25 zawodnikówStart Otwock
24 zawodnikówBłękitni Raciąż, ŁKS Łódź
23 zawodnikówEnergia Kozienice, Ner Poddębice, Sokół Aleksandrów Łódzki
22 zawodnikówPolonia Warszawa, Warta Sieradz
21 zawodnikówLechia Tomaszów Mazowiecki, Pilica Białobrzegi, Świt Nowy Dwór Mazowiecki
20 zawodnikówBroń Radom, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Ursus Warszawa, Warta Działoszyn
19 zawodnikówOskar Przysucha
18 zawodnikówPelikan Łowicz

 

Jokerzy – zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razyMICHAŁ SUCHANEK
2 razyBartłomiej Czarnecki, Michał Fabijański, Konrad Michalak, Damian Stanisławski
1 razWajih Bouchniba, Dawid Brewczyński, Arkadiusz Ciach, Daniel Ciupiński, Mateusz Dziubek, Maciej Filipowicz, Konstantine Gabaszwili, Jardel, Bartosz Kaszubowski, Szymon Kiwała, Eryk Lebioda, Rafał Maciejewski, Michał Michałek, Tomasz Nawotka, Zbigniew Obłuski, Oskar Osowski, Tomasz Ostalczyk, Pablo Dyego, Rafał Pachelski, Adam Patora, Patryk Pietrasiak, Sebastian Pindor, Rafał Serwaciński, Piotr Skałbania, Mateusz Sołtys, Dawid Stańdo, Hubert Śliwiński, Łukasz Wróblewski, Michał Zapaśnik, Kamil Ziemnicki, Michał Żółtowski

 

Klasyfikacja Fair Play:

nazwa żk czk pkt.
Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 1 28
Warta Działoszyn 25 2 29
Legia II Warszawa 31 1 33
Pelikan Łowicz 33 1 35
Energia Kozienice 36 3 42
Ner Poddębice 40 1 42
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 38 2 42
ŁKS Łódź 37 3 43
Pilica Białobrzegi 40 2 44
Warta Sieradz 38 3 44
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 39 3 45
Oskar Przysucha 40 4 48
Broń Radom 43 5 53
Sokół Aleksandrów Łódzki 48 3 54
Ursus Warszawa 47 6 59
Polonia Warszawa 52 5 62
Start Otwock 54 4 62
Błękitni Raciąż 57 8 73

Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

 

Rzuty karne dla drużyn (wykonywane)

nazwa wyk. niewyk. razem skut.
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 0 4 100%
Pelikan Łowicz 3 0 3 100%
Błękitni Raciąż 2 0 2 100%
Energia Kozienice 1 0 1 100%
ŁKS Łódź 1 0 1 100%
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 0 1 100%
Warta Działoszyn 1 0 1 100%
Oskar Przysucha 8 2 10 80%
Polonia Warszawa 4 1 5 80%
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 1 5 80%
Ursus Warszawa 3 1 4 75%
Pilica Białobrzegi 2 1 3 67%
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 1 3 67%
Legia II Warszawa 3 2 5 60%
Broń Radom 4 3 7 57%
Ner Poddębice 0 1 1 0%
Start Otwock 0 1 1 0%
Warta Sieradz 0 1 1 0%

Kolejno: nazwa klubu, karne wykorzystane, karne nie wykorzystane, karne łącznie, skuteczność wykorzystania karnych

 

Rzuty karne przeciwko drużynom (bronione)

nazwa obr. nieobr. razem skut.
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 1 3 67%
Pelikan Łowicz 2 1 3 67%
Ursus Warszawa 3 2 5 60%
Błękitni Raciąż 1 1 2 50%
Broń Radom 1 1 2 50%
Start Otwock 2 4 6 33%
Legia II Warszawa 1 2 3 33%
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 2 3 33%
Warta Sieradz 1 4 5 20%
Oskar Przysucha 1 6 7 14%
ŁKS Łódź 0 5 5 0%
Ner Poddębice 0 5 5 0%
Pilica Białobrzegi 0 3 3 0%
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 2 2 0%
Energia Kozienice 0 1 1 0%
Polonia Warszawa 0 1 1 0%
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 1 1 0%
Warta Działoszyn 0 1 1 0%

Kolejno: nazwa klubu, karne obronione lub zmarnowane przez rywali, karne nie obronione, karne łącznie, skuteczność bronienia karnych

 

Ulubieńcy sędziów (wg różnicy pomiędzy karnymi podyktowanymi dla i przeciw drużynie)

nazwa dla przeciw bilans
Broń Radom 7 2 5
Sokół Aleksandrów Łódzki 5 1 4
Polonia Warszawa 5 1 4
Oskar Przysucha 10 7 3
Legia II Warszawa 5 3 2
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 3 1
Energia Kozienice 1 1 0
Pilica Białobrzegi 3 3 0
Błękitni Raciąż 2 2 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 3 0
Warta Działoszyn 1 1 0
Pelikan Łowicz 3 3 0
Ursus Warszawa 4 5 -1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 2 -1
Warta Sieradz 1 5 -4
Ner Poddębice 1 5 -4
ŁKS Łódź 1 5 -4
Start Otwock 1 6 -5

Kolejno: nazwa klubu, karne dla drużyny, karne przeciw drużynie, bilans karnych (różnica karnych podyktowanych dla i przeciw drużynie)

 

Młodzieżowcy (procentowy udział zawodników ur. 1995-01-01 lub później w barwach drużyn – wg minut na boisku)

nazwa młodzież. razem proc.
Legia II Warszawa 13441 16818 79,92%
Pilica Białobrzegi 6270 16819 37,28%
Ner Poddębice 4934 16809 29,35%
Polonia Warszawa 4850 16809 28,85%
Energia Kozienice 4470 16772 26,65%
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4281 16799 25,48%
Warta Działoszyn 4237 16802 25,22%
Broń Radom 3955 16642 23,77%
Ursus Warszawa 3923 16705 23,48%
Pelikan Łowicz 3649 16829 21,68%
Sokół Aleksandrów Łódzki 3544 16733 21,18%
Błękitni Raciąż 3426 16601 20,64%
Warta Sieradz 3389 16694 20,3%
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3275 16797 19,5%
Oskar Przysucha 3223 16802 19,18%
ŁKS Łódź 3193 16761 19,05%
Start Otwock 3184 16710 19,05%
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3162 16814 18,81%

Kolejno: nazwa klubu, liczba minut na boisku zawodników poniżej 21 lat, liczba minut na boisku wszystkich zawodników, procent udziału minut na boisku zawodników poniżej 21 lat w stosunku do udziału wszystkich zawodników

 

Obcokrajowcy (procentowy udział obcokrajowców – decyduje “pierwsze obywatelstwo” lub w przypadku zawodników grających w reprezentacji narodowej kraj, który reprezentują – wg minut na boisku)

nazwa obcokraj. razem proc.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1860 16797 11,07%
ŁKS Łódź 1691 16761 10,09%
Polonia Warszawa 1440 16809 8,57%
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1339 16799 7,97%
Energia Kozienice 1271 16772 7,58%
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1075 16814 6,39%
Legia II Warszawa 1034 16818 6,15%
Sokół Aleksandrów Łódzki 945 16733 5,65%
Broń Radom 792 16642 4,76%
Start Otwock 767 16710 4,59%
Błękitni Raciąż 421 16601 2,54%
Pelikan Łowicz 0 16829 0%
Pilica Białobrzegi 0 16819 0%
Ursus Warszawa 0 16705 0%
Ner Poddębice 0 16809 0%
Oskar Przysucha 0 16802 0%
Warta Sieradz 0 16694 0%
Warta Działoszyn 0 16802 0%

Kolejno: nazwa klubu, liczba minut na boisku obcokrajowców, liczba minut na boisku wszystkich zawodników, procent udziału minut na boisku obcokrajowców w stosunku do udziału wszystkich zawodników

 

Najmłodsi zawodnicy

MACIEJ KARWOWSKI 16 lat, 81 dni
Bartłomiej Cieślik 16 lat, 81 dni
Robert Przybyła 16 lat, 149 dni
Jakub Kumoch 16 lat, 255 dni
Piotr Czerwiński 16 lat, 276 dni
Dominik Pecyna 16 lat, 281 dni
Jakub Bistuła 17 lat, 2 dni
Maciej Filipowicz 17 lat, 19 dni
Maciej Ostrowski 17 lat, 22 dni
Jakub Rogalski 17 lat, 29 dni

 

Najstarsi zawodnicy

ADAM BOLEK 41 lat, 133 dni
Krzysztof Kukulski 40 lat, 202 dni
Michał Łochowski 37 lat, 302 dni
Jakub Owczarek 37 lat, 67 dni
Marek Saganowski 36 lat, 316 dni
Michał Adamczyk 36 lat, 183 dni
Marcin Nowak 36 lat, 142 dni
Paweł Magdoń 36 lat, 1 dzień
Mikołaj Skórnicki 35 lat, 341 dni
Maciej Tataj 35 lat, 309 dni

 

Najmłodsi strzelcy

MACIEJ FILIPOWICZ 17 lat, 19 dni
Bartłomiej Urbański 17 lat, 120 dni
Rafał Stróżka 17 lat, 198 dni
Konrad Michalak 17 lat, 345 dni
Filip Karbowy 17 lat, 353 dni
Daniel Choroś 18 lat, 43 dni
Igor Kania 18 lat, 65 dni
Jakub Szrek 18 lat, 81 dni
Adam Ryczkowski 18 lat, 142 dni
Tomasz Nawotka 18 lat, 189 dni

 

Najstarsi strzelcy

KRZYSZTOF KUKULSKI 40 lat, 181 dni
Marek Saganowski 36 lat, 316 dni
Michał Adamczyk 36 lat, 176 dni
Marcin Nowak 36 lat, 51 dni
Paweł Magdoń 35 lat, 363 dni
Mikołaj Skórnicki 35 lat, 323 dni
Maciej Tataj 35 lat, 281 dni
Piotr Kosiorowski 34 lata, 291 dni
Eugeniusz Kołodziejczyk 34 lata, 266 dni
Cezary Czpak 33 lata, 281 dni

 






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 17 Lis 16:00
    I liga: Buskowianka Kielce – KPS Siedlce
  • sobota, 17 Lis 16:00
    I liga: Pogoń Siedlce – Energa II Toruń
  • sobota, 17 Lis 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
  • sobota, 17 Lis 18:00
    II liga: Krótka Mysiadło – Ósemka Siedlce
  • sobota, 17 Lis 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Górnik Wałbrzych
  • niedziela, 18 Lis 09:00
    Finał Ligi Runmageddonu
  • niedziela, 18 Lis 19:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Korona Ostrołęka
  • środa, 21 Lis 19:00
    II runda Pucharu Polski: KKS Kozienice – KPS Siedlce
  • sobota, 24 Lis 00:00
    Armia Fight Night 4
  • sobota, 24 Lis 17:00
    I liga: Basket Poznań – SKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny