Centrum

Wypunktowane przez studentki

Autor:
Dodano: 2015/12/22 21:19    views 2511

Rezerwy MKK zakończyły II-ligowe granie w 2015 roku. Podopieczne Michała Żmińczuka przegrały 58:88 z AZS Uniwersytet Łódzki.

Siedlczanki dobrze zaczęły mecz z łodziankami, jednak w miarę upływu czasu moc przyjezdnych stała się boleśnie odczuwalna. Do przerwy akademiczki z włókienniczego miasta prowadziły 37:34 i wydawało się, że MKK może pokusić się o zwycięstwo. Druga połowa błyskawicznie zweryfikowała możliwości siedlczanek. Koszykarki rezerw popełniały błąd za błędem, z czego skwapliwie korzystał AZS. Łodzianki zaimponowały w zdobywaniu punktów po szybkim ataku, dzięki czemu zakończyły mecz z zasłużoną 30-punktową przewagą.

MKK II zacznie rundę rewanżową od wyjazdu do Łodzi. W sobotę 16 stycznia rywalem siedlczanek będzie Widzew Szkoła Gortata.

21.12.15, 18:30 – Siedlce (sala I LO)
II liga: MKK II Siedlce – AZS Uniwersytet Łódzki 58:88 (21:15, 13:22, 15:25, 9:26)
MKK II: 23. Dominika Paczóska 25, 4. Marta Cepek 13, 15. Katarzyna Artych 5, 7. Katarzyna Dębek 5, 11. Izabela Cabaj 2, 9. Paulina Komar 2, 19. Zuzanna Niedziółka 2, 6. Angelika Strzałek 2, 8. Zuzanna Wawrynkiewicz 2, 5. Natalia Domańska, 14. Sara Kwiatkowska