wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Zaległości Ósemki (fotogaleria)

Ósemka Siedlce w zaległym meczu 10 kolejki przegrała 0:3 z Mazovią Warszawa.

Ósemka przystępowała do meczu z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie. Mazovia – ograna na parkietach II ligi – była zdecydowanym faworytem i zapracowała na zwycięstwo za 3 punkty.

KLUCZOWY MOMENT

Pierwszy set. Niespodziewane prowadzenie Ósemki 24:21 nie przełożyło się na wygranie premierowej partii. Ryzyko Mazovii w zagrywce opłaciło się i dało efekt w postaci pięciu zdobytych punktów w z rzędu. W drugim i trzecim secie siedlczanki były tłem dla rywalek.

LICZBA MECZU

4 – tyle setów wygrała Ósemka w ciągu 12 kolejek bieżącego sezonu.

PLANY ÓSEMKI

W sobotę 9 stycznia o 18:30 w meczu na dnie GLKS Nadarzyn podejmie Ósemkę Siedlce. Można stawiać dolary przeciwko orzechom, że przegrany tej konfrontacji zakończy rundę zasadniczą na ostatniej pozycji.

04.01.16, 20:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)
II liga: Ósemka Siedlce – Mazovia Warszawa 0:3 (24:26, 8:25, 12:25)
Ósemka: Małgorzata Buczak, Adrianna Czaplicka, Katarzyna Długosz, Klaudia Gajowniczek, Ewa Grzelak, Martyna Krycka, Agnieszka Krzymowska, Maja Orzyłowska, Marta Orzyłowska, Marta Paprocka, Eliza Roguska (libero), Agnieszka Sadomska, Ewelina Wąsak