WLKS w stolicy

Lekkoatleci WLKS Siedlce-Nowe Iganie startowali w halowych zawodach zorganizowanych przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek LA.

Pierwsze miejsce i rekord życiowy (17,93 m) w pchnięciu kulą stało się udziałem Andrzeja Gudry. Równie udanie wizytę w stolicy będą wspominać Jakub i Mikołaj Duchowie. Pierwszy okazał się najszybszy na dystansie 300 metrów młodzików, natomiast drugi nie miał sobie równych na trasie dwa razy dłuższej.

Piotr Kondej z wynikiem 190 cm zajął drugą lokatę w skoku wzwyż. Juniorka młodsza Ewelina Kosowska stanęła na najniższym stopniu podium w rywalizacji kulomiotem. Jej rezultat to 11,42 m.

Tuż za podium uplasowali się: Nikoletta Czarnocka (300 m młodziczek), Emil Czarnocki (600 m), Rafał Okniński (300 m młodzików), Cezary Pniewski (kula juniorów) i Marysia Sikorska (600 m młodziczek).

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie