Tajfun lepszy od Pogoni

Rezerwy Pogoni podejmowały ligowego rywala – Tajfun Jartypory.

Młody team mimo dobrej gry nie potrafił stworzyć klarownych sytuacji pod bramką rywala. W 28 minucie prowadzenie gościom dał Mateusz Laskowski, zaś po zmianie stron kolejne trafienie dołożył Jarosław Pełka. Siedlczanie honorowego gola strzelili sześć minut przed końcem meczu po trafieniu Tomasza Kacprzaka bezpośrednio z rzutu wolnego.

Kolejny mecz sparingowy rezerw odbędzie się w sobotę 20 lutego o 17:00 z IV-ligowymi Czarnymi Węgrów na bocznym boisku stadionu ROSRRiT.

17.02.16, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT

Sparing: Pogoń II Siedlce – Tajfun Jartypory 1:2 (0:1)

Bramki: Tomasz Kacprzak 84 – Mateusz Laskowski 28, Jarosław Pełka 59

Pogoń II: 1. Piotr Antoszczuk (46 Michał Chałupka) – 19. Bartosz Szostek (75, 4. Dawid Kobyliński), 23. Paweł Dębała, 14. Michał Mularczyk, 11. Tomasz Kacprzak – 10. Damian Czarnocki (46, 21. Karol Grochowski), 6. Rafał Zin, 8. Bartosz Karczmarek (68, 15. Dawid Zdanowski), 7. Mateusz Kalinowski (40, 20. Cezary Anusiewicz), 22. Krystian Zbieć (60, 17. Kamil Domański) – 18. Jakub Malinowski (46, 9. Patryk Skrzypek)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)

źródło: własne; foto: Kamil Sulej