Wektra pokonana (fotogaleria)

Zespół prowadzony przez Marcina Tomaszewskiego zwyciężył z Wektrą Zbuczyn 4:1.

Siedlczanie od początku mieli przewagę na boisku, jednak przez dłuższy okres nie potrafili udokumentować tego bramką. Dopiero w 38 minucie Dominik Barciak wyprowadził Pogonistów na prowadzenie po trafieniu z rzutu karnego. Chwilę potem było 2:0, a gola zdobył Mateusz Wassilow. Jeszcze przed przerwą Wektra odpowiedziała kontaktowym trafieniem Sebastiana Marczaka. Po zmianie stron biało-niebiescy zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw Patryk Ciulak wykorzystał sytuację sam na sam, a minutę potem Bartosz Karczmarek po ładnej akcji głową ustalił wynik meczu na 4:1.

Następny mecz kontrolny Pogoń II Siedlce rozegra w sobotę o 14:00 na bocznym boisku stadionu ROSRRiT z IV-ligowym Naprzodem Skórzec.

25.02.16, 19:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 4:1 (2:1)

Bramki: Dominik Barciak 38 (k), Mateusz Wassilow 39, Patryk Ciulak 60, Bartosz Karczmarek 61 – Sebastian Marczak 43

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (46, 12. Michał Chałupka) – 18. Sebastian Szcześniak (62, 11. Dawid Krawczyk), 17. Paweł Dębała, 4. Paweł Łydkowski, 19. Bartosz Szostek (62, 3. Cezary Anusiewicz) – 8. Patryk Ciulak, 7. Dominik Barciak, 6. Bartosz Karczmarek (64, 10. Damian Czarnocki), 20. Rafał Zin (56, 14. Michał Mularczyk), 11. Mateusz Wassilow (60, 21. Karol Grochowski) – 9. Krystian Zbieć (64, 22. Patryk Skrzypek)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)