Sparingowe zwycięstwo w Miętnem

Rugbiści siedleckiej Pogoni rozegrali pierwszy sparingowy mecz w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni Andrzeja Kozaka wygrali 35:10 z Orkanem Sochaczew.

Mecz rozegrano w nietypowym systemie – 2 x pół godziny i 10-minutowa „dogrywka”. Siedlczanie źle weszli w mecz i pierwszą tercję przegrali 5:10 (grano tylko na przyłożenia). Pogoniści wzięli solidny rewanż na Orkanie w kolejnej odsłonie sparingu. Dominacja drużyna Kozaka nie podlegała dyskusji, o czym świadczy fakt zaliczenia pięciu przyłożeń. W dodatkowej części meczu siedlczanie dołożyli jeszcze pięć punktów do swojego dorobku, co pozwoliło ustalić wynik na 35:10 dla Pogoni.

W połowie marca siedlczanie wyjadą na weekendowy obóz do Miętnego, w czasie którego planują rozegranie jeszcze jednego sparingu.

27.02.16, 12:00 – Miętne
Sparing: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Orkan Sochaczew 35:10 (5:10, 30:10)
Pogoń: Paweł Antoszczuk, Rafał Biernacki, Tomasz Biernacki, Jakub Bobruk, Adrian Chróściel, Mateusz Dąbrowski, Adam Dudek, Dawid Dybowski, Tomasz Gołąb, Norbert Kargol, Paweł Krasuski, Kamil Łódzki, Marek Mirosz, Grzegorz Muszyński, Bartosz Nasiłowski, Maciej Panasiuk, Piotr Psuj, Dawid Rajewski, Przemysław Rajewski, Paweł Tokarski, Michał Węzka, Paweł Zając, Piotr Zemła