Rezerwy lepsze od Czarnych

Rezerwy siedleckiej Pogoni pokonały IV-ligowych Czarnych Węgrów 2:0 po bramkach Cezarego Anusiewicza i Dominika Barciaka.

Spotkanie trwało jedynie 70 minut z uwagi na wąską kadrę zespołu z Węgrowa. Lepiej w meczu radzili sobie siedlczanie, którzy częściej przebywali na połowie rywala. Dwie bramki padły dopiero po zmianie stron. Pierwszą z nich w 59 minucie zdobył Cezary Anusiewicz, a w ostatnich sekundach spotkania wynik ustalił Dominik Barciak.

W zespole gości wystąpili byli Pogoniści: Rafał Komosa i Maciej Florczuk.

Teraz podopieczni Marcina Tomaszewskiego rozegrają ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek. W niedzielę 6 marca o 14:00 podejmą Huragana Międzyrzec Podlaski.

02.03.16, 19:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 2:0 (0:0)

Grano 2×35 min.

Bramki: Cezary Anusiewicz 59, Dominik Barciak 70

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (46, 12. Michał Chałupka) – 16, Sebastian Szcześniak, 5. Piotr Ceranka, 4. Paweł Łydkowski (55, 3. Cezary Anusiewicz), 19. Bartosz Szostek – 9. Krystian Zbieć (51, 22. Patryk Skrzypek), 6. Dominik Barciak, 6. Rafał Zin (47, 20. Paweł Dębała), 8. Bartosz Karczmarek (50, 10. Mateusz Kalinowski), 11. Patryk Ciulak – 19. Jakub Malinowski (36, 17. Mateusz Wassilow)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)