środa, 24 kwietnia 2024r.

Zwycięstwo przed ligą (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego wygrali w ostatnim sparingu tej zimy z Huraganem Międzyrzec Podlaski 4:2.

Wzmocniony kilkoma zawodnikami z I-ligowej drużyny team miał optyczną przewagę na boisku, jednak ciężko było siedlczanom stworzyć sytuacje bramkowe. Mimo to w 12 minucie Pogoniści objęli prowadzenie za sprawą Dawida Dzięgielewskiego. Na kolejne gole trzeba było czekać do drugiej połowy. Po przerwie strzelali Paweł Łydkowski, Patryk Ciulak i Michał Mularczyk. W końcówce rozluźnienie Pogoni wykorzystał Huragan, który po trafieniach Dominika Barciaka (samobój) i Kamila Boguckiego zmniejszył rozmiary porażki.

W Huraganie wystąpił były Pogonista – Hubert Łukanowski.

Teraz Pogoń II zagra pierwsze spotkanie rundy wiosennej. 13 marca o 15:00 podejmie Jabłoniankę Jabłonna Lacka.

06.03.16, 14:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Huragan Międzyrzec Podlaski 4:2 (1:0)

Bramki: Dawid Dzięgielewski 12, Paweł Łydkowski 57, Patryk Ciulak 78, Michał Mularczyk 84 – Dominik Barciak 86 (s), Kamil Bogucki 90

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak (59 Piotr Antoszczuk) – 16. Sebastian Szcześniak (46, 19. Bartosz Szostek), 5. Piotr Ceranka, 4. Paweł Łydkowski, 17. Łukasz Wójcik (74, 22. Karol Grochowski) – 11. Patryk Ciulak, 6. Marcin Paczkowski (69, 20. Michał Mularczyk), 3. Kamil Dmowski (59, 6. Tomasz Kacprzak), 15. Krzysztof Bodziony (53, 8. Bartosz Karczmarek), 10. Dominik Barciak – 14. Dawid Dzięgielewski (74, 9. Krystian Zbieć)

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)