Tylko remis (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego grający w mocnym składzie zremisowali z liderem tabeli – Podlasie Sokołów Podlaski 2:2. Wyrównującego gola siedlczanie strzelili w doliczonym czasie gry.

Do meczu z liderem Pogoniści przystąpili w bardzo mocnym składzie. W wyjściowej jedenastce znalazło się 10 zawodników zgłoszonych do rozgrywek I ligi.

Mecz miał wyrównany przebieg, jednak więcej akcji było pod bramką przyjezdnych. W 12 minucie niespodziewanie to Podlasie wyszło na prowadzenie. Paweł Buczyński otrzymał piłkę na wolne pole, kiwnął bramkarza i posłał piłkę do siatki. W 24 minucie padła bramka wyrównująca. Rafał Maćkowski dośrodkował z prawej strony, Dominik Barciak przepuścił piłkę, a Kamil Dmowski z bliska uderzył na 1:1. W ostatniej minucie pierwszej połowy sokołowianie ponownie zdobyli bramkę, a autorem gola był Przemysław Głowacz, który trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Ponadto okazje dla Pogoni na zdobycie gola mieli m.in. Patryk Ciulak i Krzysztof Bodziony (trafił w poprzeczkę).

Druga połowa to bicie głową w mur biało-niebieskich. Mimo ataków brakowało sytuacji podbramkowych, które w zalążku skutecznie przerywało Podlasie. Dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry po wrzutce Marcina Paczkowskiego Daniel Dybiec głową pokonał Konrada Kotowskiego i uratował remis z niepokonaną jak dotąd drużyną z Sokołowa Podlaskiego.

LICZBA MECZU

14 – tyle punktów po 23 kolejce dzieli w tabeli Pogoń II i Podlasie.

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 24 kwietnia o 15:00 w Uninie z miejscowym Orłem.

17.04.16, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 2:2 (1:2) Widzów: 100

Bramki: Kamil Dmowski 24, Daniel Dybiec 90+2 – Paweł Buczyński 12, Przemysław Głowacz 45

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka (74, 4. Bartosz Szostek), 7. Daniel Dybiec, 16. Łukasz Wójcik – 95. Patryk Ciulak, 6. Marcin Paczkowski, 9. Krzysztof Bodziony, 13. Kamil Dmowski (80, 22. Bartosz Karczmarek), 27. Rafał Maćkowski – 18. Dominik Barciak (74, 26. Sebastian Szcześniak)

Podlasie: 1. Konrad Kotowski – 3. Piotr Goś, 18. Łukasz Buczyński, 17. Kacper Komycz, 2. Łukasz Sawicki – 11. Paweł Buczyński, 16. Kamil Horowicz (81, 14. Adrian Świnarski), 9. Hubert Fabisiak, 8. Marcin Siedlecki, 6. Daniel Klimczuk (89, 4. Piotr Domański) – 10. Przemysław Głowacz

Żółte kartki: Piotr Ceranka 44, Krzysztof Bodziony 68, Marcin Paczkowski 88 – Paweł Buczyński 29, Przemysław Głowacz 52

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce)