Pucharowe strzelanie we Wrocławiu

W pierwszej połowie kwietnia we Wrocławiu odbył się Puchar Wiosny w strzelectwie sportowym. W zawodach wzięły udział reprezentantki SKSS Dragon.

Pierwszego dnia zawodów siedlczanki rywalizowały w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów. Gabriela Mazurczak zajęła 9 miejsce (zabrakło jej zaledwie  2 punktów aby znaleźć się w finale), natomiast dwunasta w tej kategorii była Kinga Kowalik.

Drugiego dnia rywalizacji odbyły się zawody w konkurencji pistolet sportowy 30+30.  Gabriela Mazurczak zakończyła zawody w części dokładnej na 3 pozycji z wynikiem 285. Druga z reprezentantek Dragona Kinga Kowalik po części dokładnej z wynikiem 274 była  na 12 miejscu. Cześć szybka rozbudziła nadzieje na udział obu zawodniczek w finale, jednak awaria pistoletu przekreśliła szanse Kowalik na wejście do grupy ośmiu najlepszych zawodniczek. Ostatecznie zajęła 14 miejsce. Gabriela Mazurczak po zaciętej walce uplasowała się na 7 miejscu.

źródło: SKSS Dragon Siedlce / podlasie24.pl; foto: SKSS Dragon Siedlce