Powtórka z jesieni (fotogaleria)

Rezerwy siedleckiej Pogoni pokonały na własnym boisku Tajfuna Jartypory 3:0 po dwóch bramkach Daniela Dybca i jednym trafieniu Rafała Zina.

Do meczu podopieczni Marcina Tomaszewskiego przystąpili wzmocnieni kilkoma zawodnikami pierwszoligowca. Zabrakło Łukasza Wójcika i Piotra Ceranki – obaj pauza za kartki.

Faworyzowani Pogoniści kontrolowali to co działo się na boisku, jednak w pierwszej połowie klarownych sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Najlepszą miał w 42 minucie Krystian Zbieć, który w sytuacji sam na sam z Łukaszem Bardadynem niecelnie lobował. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli goście, ale z Damiana Żelazowskiego uprzedził Przemysław Frąckowiak. Pierwsza bramka padła dopiero po godzinie gry. Zbieć zamotał się z piłką w polu bramkowym, do niej dopadł Daniel Dybiec i zdobył prowadzenie dla biało-niebieskich. Kolejna bramka padła 14 minut później. Strzał z okolicy linii pola karnego oddał Patryk Ciulak, piłkę odbił golkiper, a celnie do siatki trafił Rafał Zin. Wynik w 82 minucie ustalił Daniel Dybiec, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z zawodników Tajfuna.