Dublet Dołęgi nie wystarczył (fotogaleria)

W meczu sparingowym rezerwy Pogoni uległy a-klasowej Wektrze Zbuczyn 2:3. Dwie bramki dla Pogonistów zdobył Jakub Dołęga.

Od pierwszej minuty przewagę uzyskali piłkarze ze Zbuczyna. Dwukrotnie rezerwy od utraty bramki uchronił Jakub Bieliński. Trzecia dogodna okazja dla Wektry zakończyła się bramką. W 28 minucie gości na prowadzenie wyprowadził Grzegorz Ostojski, które utrzymało się do końca pierwszej połowy. W 47 minucie Przemysław Jasiński wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Dominika Barciaka. Bramkę kontaktową po ładnym uderzeniu zdobył rezerwowy Jakub Dołęga, ale Wektra błyskawicznie odpowiedziała trafieniem Mateusz Prokurata. W 64 minucie ponownie drogę do siatki gości znalazł Dołęga, który wykończył precyzyjną centrę Tomasza Kacprzaka. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego z boiska za brutalny faul wyleciał Aleksander Woźnica.

W sobotę 21 maja o 15:00 siedlczanie zagrają w Siennicy z Fenixem.

Kamil Sulej

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

17.05.16, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 2:3 (0:1)

Grano 2×35 min.

Bramki: Jakub Dołęga 52, 64 – Grzegorz Ostojski 28, Przemysław Jasiński 47 (k), Mateusz Prokurat 62

Pogoń II: Jakub Bieliński – Sebastian Szcześniak (50 Dawid Krawczyk), Łukasz Wójcik, Piotr Ceranka (53 Cezary Anusiewicz), Dominik Krupa (36 Tomasz Kacprzak) – Bartosz Szostek, Dominik Barciak (50 Jakub Malinowski), Rafał Zin (36 Jakub Dołęga), Bartosz Karczmarek (36 Michał Mularczyk), Mateusz Wassilow (36 Aleksander Woźnica) – Krystian Zbieć (50 Patryk Skrzypek)

Czerwona kartka: Aleksander Woźnica 69 (za brutalny faul)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)