W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.
Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).
Zagranica
Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC – Gibraltar) – wygrana 2:0 z Europa FC w finale Pucharu Gibraltaru; 90 minut
Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – nie grał
Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – nie grał
Donald Djoussé (CS Marítimo – Portugalia) – przegrana 2:6 z Benfiką w finale Pucharu Ligi; 67 minut
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – nie grał
Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – wygrana 1:0 z FC Martinroda; 90 minut, gol
Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał
Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał
I liga
Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – nie grał
Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – nie grał
Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – przegrana 1:2 z Olimpią Grudziądz; 24 minuty
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – remis 0:0 z GKS Katowice; 90 minut
Maciej Górski (Chrobry Głogów) – remis 0:0 z GKS Katowice; 90 minut
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – remis 0:0 z Chojniczanką Chojnice; 90 minut
Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – nie grał
Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał
Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – przegrana 0:3 z MKS Kluczbork; 90 minut, żółta kartka
Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – przegrana 0:2 z Wigrami Suwałki; 90 minut
II liga
Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał
Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 3:0 z Olimpią Zambrów; 90 minut, gol
Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – przegrana 0:1 z Polonią Bytom; 90 minut
Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – przegrana 0:3 z Siarką Tarnobrzeg; 90 minut, żółta kartka
Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – wygrana 1:0 z GKS Tychy; 90 minut
Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 3:0 z Olimpią Zambrów; 90 minut, żółta kartka
Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – remis 1:1 z Rakowem Częstochowa; 90 minut
Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – nie grał
Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 3:0 z Olimpią Zambrów; 90 minut
Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – przegrana 0:1 z Polonią Bytom; 54 minuty
Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – nie grał
III ligi
Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – wygrana 3:1 z Nerem Poddębice; 90 minut
Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał
Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – przegrana 0:4 z LKS Bełk; 90 minut
Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – nie grał
Adrian Dziubiński (Broń Radom) – remis 1:1 z Błękitnymi Raciąż; 90 minut, żółta kartka
– przegrana 2:3 z Pelikanem Łowicz; 90 minut
Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – przegrana 0:4 z LKS Bełk; 78 minut
Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – wygrana 5:2 z Wartą Sieradz; 90 minut
Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – wygrana 1:0 z Wisłą Sandomierz; 68 minut
Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Pilicą Białobrzegi; 18 minut
– przegrana 1:2 z ŁKS Łódź; 25 minut
Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał
Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – przegrana 1:2 z ŁKS Łódź; 6 minut, żółta kartka
Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – nie grał
Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 2:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 81 minuty
– remis 1:1 z Oskarem Przysucha; 18 minut
Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 2:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 81 minut, gol
– remis 1:1 z Oskarem Przysucha; 90 minut
Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – przegrana 0:4 z LKS Bełk; 45 minut
Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Pilicą Białobrzegi; 89 minut
– przegrana 1:2 z ŁKS Łódź; 90 minut, gol
Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – nie grał
Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał
Kamil Pajnowski (Jagiellonia II Białystok) – nie grał
Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 0:1 z Wartą Działoszyn; 62 minuty
Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 4:0 z Wissą Szczuczyn; 90 minut, żółta kartka
Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – remis 1:1 z Granicą Kętrzyn; 90 minut
Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – wygrana 5:2 z Wartą Sieradz; 90 minut
– przegrana 0:2 z Pelikanem Łowicz; 31 minut
Maciej Tataj (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał
Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Pilicą Białobrzegi; 90 minut
– przegrana 1:2 z ŁKS Łódź; 90 minut
Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 3:1 z Lewartem Lubartów; 90 minut
Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – nie grał
Adam Wasiluk (KKS 1925 Kalisz) – nie grał
Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 4:0 z Wissą Szczuczyn; 90 minut, 3 gole
IV ligi
Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – nie grał
Tomasz Doliński (KS Konstancin) – przegrana 0:1 z Orłem Wierzbica; 90 minut, żółta kartka
Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – remis 0:0 z RKS Grodziec; 90 minut, żółta kartka
Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – wygrana 5:0 Jutrzenką Warta; 22 minuty
Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:1 z Błonianką Błonie; 90 minut
– remis 2:2 z Mszczonowianką Mszczonów; 90 minut, gol
Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał
Aron Majczyna (Bug Wyszków) – przegrana 1:4 z Mazovią Mińsk Mazowiecki; 75 minut
– remis 1:1 z Wkrą Bieżuń; 60 minut
Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – nie grał
Jakub Pasik (Mazur Karczew) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)
Karol Skóra (Mazur Karczew) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)
Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – przegrana 1:3 z Żyrardowianką Żyrardów; 20 minut
Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:1 z Błonianką Błonie; 82 minuty
– remis 2:2 z Mszczonowianką Mszczonów; 90 minut
Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 3:0 ze LKS Rosanów; 90 minut
– wygrana 5:0 z Jutrzenką Warta; 90 minut, gol
Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:1 z Błonianką Błonie; 90 minut, gol
– remis 2:2 z Mszczonowianką Mszczonów; 90 minut, asysta
źródło: własne; foto: Kamil Sulej