W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.
Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).
Zagranica
Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – wygrana 2:1 z Ferro General Pico; 85 minut
Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – nie grał
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – nie grał
Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – wygrana 2:0 z SV Borsch; 80 minut, gol
Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał
Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał
I liga
Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – remis 0:0 z Miedzią Legnica; 75 minut
Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – nie grał
Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – przegrana 1:2 z Rozwojem Katowice; 13 minut
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – przegrana 1:3 z Zagłębiem Sosnowiec; 90 minut
Maciej Górski (Chrobry Głogów) – nie grał
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem Ząbki)
Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem Ząbki)
Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał
Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – wygrana 2:0 z Pogonią Siedlce; 90 minut
Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – przegrana 2:3 z Olimpią Grudziądz; 90 minut
II liga
Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał
Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał
Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – wygrana 3:2 z Puszczą Niepołomice; 90 minut, gol i 2 asysty
Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – nie grał
Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – wygrana 1:0 z Polonią Bytom; 90 minut
Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał
Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – remis 1:1 z Rakowem Częstochowa; 90 minut
Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – remis 2:2 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut
Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 2:0 z GKS Tychy; 90 minut, asysta
Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – wygrana 3:2 z Puszczą Niepołomice; 90 minut, 2 gole
Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – nie grał
III ligi
Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – przegrana 0:2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki; 68 minut
Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał
Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 87 minut; czerwona kartka (dwie żółte)
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 90 minut
Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – nie grał
Adrian Dziubiński (Broń Radom) – remis 4:4 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 90 minut
Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 60 minut
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 90 minut
Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – nie grał
Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – wygrana 2:0 z Popradem Muszyna; 73 minuty
– wygrana 2:1 z Czarnymi Połaniec; 73 minuty
Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 5:1 ze Startem Otwock; 74 minuty, gol
Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał
Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – nie grał
Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – nie grał
Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 2:0 z Pilicą Białobrzegi; 86 minut
Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 2:0 z Pilicą Białobrzegi; 84 minuty
Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 11 minut
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 73 minuty
Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 5:1 ze Startem Otwock; 64 minuty, gol
Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – nie grał
Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał
Kamil Pajnowski (Jagiellonia II Białystok) – nie grał
Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 0:2 z Ursusem Warszawa; 90 minut
Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – remis 1:1 ze Zniczem Biała Piska; 90 minut, gol
Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – przegrana 1:3 z Huraganem Morąg; 90 minut
Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – nie grał
Maciej Tataj (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał
Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 5:1 ze Startem Otwock; 77 minut
Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 3:0 z Hetmanem Zamość; 90 minut, asysta
– remis 0:0 z Resovią; 90 minut
Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – wygrana 3:1 z Wisłą II Kraków; 90 minut
– przegrana 2:7 z Koroną II Kielce; 90 minut
Adam Wasiluk (KKS 1925 Kalisz) – nie grał
Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – nie grał
IV ligi
Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – wygrana 6:1 z KS Łomianki; 90 minut, żółta kartka
Tomasz Doliński (KS Konstancin) – nie grał
Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – wygrana 1:0 z Ruchem Radzionków; 87 minut
– wygrana 5:0 z Górnikiem Wesoła; 80 minut, asysta
Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – nie grał
Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Mazurem Karczew; 90 minut, gol, żółta kartka
Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał
Aron Majczyna (Bug Wyszków) – wygrana 4:2 z Bzurą Chodaków; 90 minut
Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – nie grał
Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – nie grał
Jakub Pasik (Mazur Karczew) – przegrana 0:4 z Victorią Sulejówek; 45 minut
Karol Skóra (Mazur Karczew) – przegrana 0:4 z Victorią Sulejówek; 90 minut
Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – pauza w lidze (goście nie dojechali)
Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – remis 1:1 ze Zjednoczonymi Bełchatów; 90 minut
Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Mazurem Karczew; 90 minut, 2 gole, asysta
źródło: własne; foto: Kamil Sulej