Do raportu #9

W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

Zagranica

Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – remis 3:3 z Ferro General Pico; 85 minut

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – nie grał

Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – przegrana 1:4 z Bad Legensalza; 75 minut

Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał

Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

I liga

Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – przegrana 1:5 z GKS Bełchatów; 90 minut

Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – nie grał

Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – wygrana 5:1 z Bytovią; 27 minut

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – remis 1:1 z Arką Gdynia; 90 minut, żółta kartka

Maciej Górski (Chrobry Głogów) – nie grał

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – remis 1:1 z Chrobrym Głogów; 90 minut

Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – nie grał

Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał

Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – przegrana 0:1 z Miedzią Legnica; 90 minut

Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – wygrana 1:0 z Rozwojem Katowice; 90 minut

II liga

Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał

Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 0:1 z Polonią Bytom; 45 minut

Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – przegrana 1:3 ze Zniczem Pruszków; 90 minut, żółta kartka

Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – przegrana 0:3 z Wisłą Puławy; 90 minut

Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – przegrana 0:1 z Puszczą Niepołomice; 90 minut

Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 0:1 z Polonią Bytom; 90 minut

Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – remis 2:2 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut

Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – wygrana 3:0 z Olimpią Zambrów; 85 minut

Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 0:1 z Polonią Bytom; 90 minut

Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – przegrana 1:3 ze Zniczem Pruszków; 57 minut

Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – nie grał

III ligi

Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – remis 1:1 z Energią Kozienice; 90 minut, gol
– przegrana 1:4 z Błękitnymi Raciąż

Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał

Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 87 minut; czerwona kartka (dwie żółte)
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 90 minut

Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – wygrana 3:0 z GKS Wikielec; 13 minut

Adrian Dziubiński (Broń Radom) – przegrana 2:3 z Wartą Sieradz; 90 minut
– przegrana 0:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 90 minut

Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – przegrana 0:3 z BKS Stal Bielsko-Biała; 80 minut

Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – przegrana 1:4 z Ursusem Warszawa; 90 minut, gol
– wygrana 3:1 z Polonią Warszawa; 90 minut, żółta kartka

Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – nie grał

Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 45 minut, żółta kartka

– wygrana 5:0 ze Startem Otwock; 71 minut, gol

Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – przegrana 0:3 z BKS Stal Bielsko-Biała; 45 minut

Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 90 minut
– przegrana 1:3 z Legia II Warszawa; 15 minut

Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – nie grał

Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał

Kamil Pajnowski (Jagiellonia II Białystok) – wygrana 3:0 z GKS Wikielec; 90 minut

Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 1:3 z Nerem Poddębice; 90 minut, żółta kartka

Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 3:1 z Romintą Gołdap; 80 minut

Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – walkower 0:3 z Wissą Szczuczyn, rezygnacja z wyjazdu na mecz

Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – przegrana 1:4 z Ursusem Warszawa; 45 minut
– wygrana 3:1 z Polonią Warszawa; 90 minut, gol

Maciej Tataj (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał

Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 90 minut

Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 4:1 z Wólczanką Wólka Pełkińska; 80 minut, gol

– wygrana 1:0 z Bugiem Wyszków; 90 minut

Tomasz Doliński (KS Konstancin) – wygrana 3:1 z Żyrardowianką Żyrardów; 90 minut

Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – remis 1:1 z Gwarkiem Tarnowskie Góry; 75 minut

Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – wygrana 3:0 z Andrespolią Wiśniowa Góra; 35 minut

Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:1 z Olimpią Warszawa; 90 minut
– wygrana 2:1 ze Spartą Jazgarzew; 90 minut, żółta kartka

Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał

Aron Majczyna (Bug Wyszków) – wygrana 2:0 z Koroną Szydłowo; 90 minut, gol
– przegrana 0:1 z Huraganem Wołomin; 67 minut

Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – nie grał

Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:1 ze Spartą Jazgarzew; 30 minut, gol, żółta kartka

Jakub Pasik (Mazur Karczew) – wygrana 7:0 z UKS Łady; 90 minut, gol
– przegrana 1:3 ze Zniczem II Pruszków; 22 minuty, gol

Karol Skóra (Mazur Karczew) – wygrana 7:0 z UKS Łady; 90 minut, gol
– przegrana 1:3 ze Zniczem II Pruszków; 90 minut, gol

Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – przegrana 0:2 z UKS Łady; 55 minut

Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 3:0 z Andrespolią Wiśniowa Góra; 90 minut

Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:1 z Olimpią Warszawa; 90 minut, 2 asysty
– wygrana 2:1 ze Spartą Jazgarzew; 90 minut, asysta

źródło: własne