wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Do raportu #10

Od weekendu 7-8 czerwca nie sprawdzaliśmy, jak radzą sobie piłkarze związani z naszym regionem. Jednak mimo letniego okresu wiele działo się na polskich i europejskich boiskach. W związku z tym podsumowaliśmy wydarzenia minionego miesiąca.

Zagranica – eliminacje do Ligi Mistrzów:

Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC) – przegrana 1:2 z Florą Tallinn, 27 minut
– wygrana 2:0 z Florą Tallinn, 19 minut, bramka, żółta kartka
– wygrana 1:0 z Celtikiem, 90 minut

Baraż o II ligę:

Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – przegrana 0:1 z Wartą Poznań, 57 minut

Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – remis 1:1 z Górnikiem Wałbrzych, 90 minut, żółta kartka
– wygrana 1:0 z Górnikiem Wałbrzych, 90 minut

Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – remis 1:1 z Górnikiem Wałbrzych, 90 minut
– wygrana 1:0 z Górnikiem Wałbrzych, 90 minut, żółta kartka

Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – remis 1:1 z Górnikiem Wałbrzych, 90 minut

Finał Pucharu Polski, grupa Mazowiecki ZPN:

Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 3:0 z Energią Kozienice, 81 minut, 2 bramki

Baraże o udział w III lidze, grupa: I:

Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – wygrana 2:1 z Victorią Sulejówek, 90 minut
– wygrana 3:2 z Victorią Sulejówek, 90 minut, żółta kartka

Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – przegrana 1:2 z Huraganem Wołomin, 90 minut
– przegrana 2:3 z Huraganem Wołomin, 90 minut

Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – przegrana 1:2 z Huraganem Wołomin, 90 minut, bramka
– przegrana 2:3 z Huraganem Wołomin, 45 minut, bramka

Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – przegrana 1:2 z Huraganem Wołomin, 90 minut
– przegrana 2:3 z Huraganem Wołomin, 24 minuty, żółta i czerwona kartka

Źródło: własne; foto: Traficco