Bezproblemowo (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego, podobnie jak I-ligowcy w meczu sparingowym z Podlasiem, wygrali swoje spotkanie w stosunku 7:0. Rywalem rezerw był Tajfun Jartypory.

W drużynie Pogoni II wystąpił w bramce testowany Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm), a w drugiej połowie zagrał Bartosz Tarachulski – grający drugi trener Pogoni.

Młodzi Pogoniści nie pozwalali na wiele zawodnikom z Jartypor. Od początku to biało-niebiescy atakowali i zdobywali bramki. Do przerwy siedlczanie prowadzili 3:0 po trafieniach Pawła Łydkowskiego, Krystiana Zbiecia i Karola Grochowskiego. Po zmianie stron padły jeszcze cztery gole. Dwa z nich strzelił doświadczony Bartosz Tarachulski, który pojawił się na boisku w drugiej odsłonie. W końcówce spotkania dwa trafienia dołożyli Mateusz Kacprzak i Dominik Krupa. Ostatecznie Pogoniści wygrali z Tajfunem 7:0.

Następne spotkanie sparingowe Pogoniści rozegrają w najbliższą sobotę 30 lipca z Wektrą Zbuczyn.

Maciej Sztajnert

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

24.07.16, 15:10 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Tajfun Jartypory 7:0 (3:0) Widzów: 50

Bramki: Paweł Łydkowski 14, Krystian Zbieć 23, Karol Grochowski 36, Bartosz Tarachulski 58, 67, Mateusz Kacprzak 89, Dominik Krupa 90+2

Pogoń II: 22. Jacek Kozaczyński (46 Piotr Antoszczuk) – Paweł Wasiluk, Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski, Sebastian Szcześniak (46 Cezary Anusiewicz) – Mateusz Kacprzak, Rafał Zin (46, 21. Bartosz Tarachulski), Dominik Barciak, Krystian Zbieć (71 Karol Grochowski), Karol Grochowski (46 Dominik Krupa) – Patryk Skrzypek (84 Krystian Zbieć)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)