Komplet na inaugurację

Rezerwy Pogoni Siedlce w 1 kolejce IV ligi wygrały z Bzurą Chodaków 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył Piotr Kurbiel.

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego do meczu przystąpili wzmocnieni 12 zawodnikami z pierwszego zespołu.

KLUCZOWY MOMENT

W 3 minucie gola na wagę trzech punktów strzelił Piotr Kurbiel. Napastnik Pogoni II wpadł z piłką w pole karne i zdecydował się na strzał. Futbolówka odbiła się od dwóch słupków, po czym minimalnie przekroczyła linię bramkową.  W kolejnych minutach drużyna rezerw Pogoni dominowała, jednak dobrze w defensywie grali przyjezdni, co spowodowało, że wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

LICZBA MECZU

30 – tylu kibiców Bzury Chodaków przyjechało do Siedlec wspierać swoją drużynę.

W następnej kolejce zespół rezerw 10 sierpnia o godzinie 17:00 na wyjeździe zmierzy się z MKS Ciechanów.

07.08.16, 17:00 – Siedlce

IV liga: Pogoń II Siedlce – Bzura Chodaków 1:0 (1:0)

Bramka: Piotr Kurbiel 3

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 26. Sebastian Szcześniak (84, 5. Sebastian Krawczyk), 3. Michał Panufnik, 2. Tomasz Lewandowski, 22. Łukasz Wójcik – 95. Patryk Ciulak (67, 7. Dominik Barciak), 6. Marcin Paczkowski, 20. Piotr Krawczyk, 13. Kamil Dmowski (78, 18. Paweł Wasiluk) – 9. Daniel Gołębiewski, 17. Piotr Kurbiel (46, 11. Maciej Wojczuk)

Bzura: 31. Adrian Ulejczyk – 3. Michał Błaszczyk, 22. Tony Chukwuemeka, 15. Maciej Pater, 19. Adrian Łukawski – 16. Adrian Stencel, 8. Adrian Łukawski, 23. Tomasz Oziemblewski, 7. Tomasz Niemyjski (46, 88. Filip Jeznach), Przemysław Kubisz (46, 9. Tomasz Oliwa) – Adrian Dąbrowski (74, 18. Patryk Szewczyk)

Żółte kartki: Daniel Gołębiewski 56, Marcin Paczkowski 88 – Michał Błaszczyk 64

Czerwona kartka: Michał Błaszczyk 87 (za drugą żółtą)

Sędzia: Łukasz Gudyn (Warszawa)