Mistrzostwa Polski w biegach na nartorolkach

W weekend 10-11 września  w Jeleniej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach na nartorolkach.

W sobotę odbył się indywidualny bieg juniorek 4 x 2km. Drugie miejsce w tej konkurencji zdobyła zawodniczka Rawy Siedlce – Rozalia Prokurat. Trzecie miejsce w biegu jeździe juniorów 6 x 2 km zajął Arkadiusz Posiadała z Siedlec. W zawodach udział wzięła także Anna Staręga z Rawy, która starowała w konkurencji na 8 km. Siedlczanka spisała się bardzo dobrze i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Dzień później odbywały się biegi pod górę. W jeździe juniorów na 3,6 km 3 miejsce zajął Arkadiusz Posiadała W biegu juniorek na tym samym dystansie także na trzeciej lokacie uplasowała się siedlczanka Anna Bielecka. Na dystansie 3,6 km w swojej kategorii wiekowej startowała Rozalia Prokurat,  która zajęła drugiej miejsca.

W zawodach brali udział także inni zawodnicy UKS Rawa Siedlce, jednak uplasowali się na dalszych miejscach.

źródło: własne / skipol; foto: UKS Rawa Siedlce