Nieudana inauguracja

W meczu 1 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały na wyjeździe z Orłem Elbląg 0:3.

Sobotnie starcie w Elblągu było dla Ósemki inauguracją nowego sezonu II ligi. W ostatnich miesiącach w zespole Jarosława Plewińskiego zaszły spore zmiany i w spotkaniu z wyżej notowanym Orłem było widać, że drużyna dopiero nabiera zgrania.

Od pierwszej piłki spotkania lepiej grały gospodynie. W pierwszym secie rozgromiły Ósemkę 25:9. W dwóch kolejnych partiach siedlczanki były w stanie nawiązać bardziej wyrównaną walkę. Jednak ostatecznie to Orzeł triumfował. W drugim i w trzecim secie wygrał w takich samych rozmiarach – 25:18 i zainkasował komplet oczek.

PLANY ÓSEMKI

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 1 października o godzinie 16:00 we własnej hali zmierzy się ze Spartą Warszawa.