Wciąż bez gola (multimedia)

Piłkarki siedleckiej Pogoni rozegrały kolejne dwa spotkania ligowe. Na własnym boisku przegrały w derbach regionu z Tygrysem Huta Mińska 0:5, by następnie ulec w Grodzisku Mazowieckim Mazovii 0:9. Po czterech kolejkach Pogonistki wciąż czekają na pierwszego gola w rozgrywkach.

W meczu z Tygrysem siedlczanki już w pierwszej minucie straciły pierwszego gola, a 7 minut później drugiego. Szybko strzelone bramki ustaliły wynik pierwszej połowy. Po zmianie stron przyjezdne strzeliły jeszcze trzy gole i pewnie pokonały podopieczne Michała Strzałkowskiego.

W drugim meczu z Mazovią w Grodzisku Mazowieckim Pogonistki już od 3 minuty grały w osłabieniu. Za faul taktyczny czerwoną kartką ukarana została Patrycja Kopeć, a do przerwy grające w przewadze gospodynie stworzyły sobie czterobramkową przewagę. Po zmianie stron siedlczanki nie potrafiły przeciwstawić się Mazovii i nie widząc już szans na korzystny rezultat dały sobie strzelić jeszcze pięć bramek.

Kolejne spotkanie MKS Pogoń rozegra w sobotę 1 października o 14:00 na stadionie ARMS w Siedlcach. Przeciwnikiem będzie Start Otwock.

17.09.16, 14:00 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Pogoń Siedlce – Tygrys Huta Mińska 0:5 (0:2)

Grano 2×40 min.

Bramki: Anna Bortkiewicz 1, Paulina Zatorska 8, Beata Chapska 45, Katarzyna Fit 64 (s), Paulina Zatorska 76

Pogoń: 73. Patrycja Gorzkowska – 6. Małgorzata Bareja, 4. Aleksandra Bochaj, 17. Zuzanna Dąbrowska (65, 16. Aleksandra Staręga), 10. Oliwia Dang, 7. Katarzyna Fit, 8. Julia Marciszewska, 3. Monika Paskudzka, 14. Agata Pieńkowska, 15. Eliza Rucińska, 19. Weronika Szpura

Tygrys: 1. Adrianna Bielak (41, 12. Kamila Młynarska) – 11. Anna Bortkiewicz, 14. Beata Czapska, 7. Aleksandra Jagieliński (60, 9. Sylwia Suda), 2. Angelika Kacalak (41, 4. Julia Nowicka), 5. Barbara Kozicka, 17. Katarzyna Liwanowska, 10. Martyna Rosa, 25. Agnieszka Rzyśkiewicz, 13. Karina Wiącek (41, 6. Martyna Rokita), 3. Paulina Zatorska

Sędzia: Stanisław Witkowski (Siedlce)

05.09.16, 16:00 – Grodzisk Mazowiecki

III liga: Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 9:0 (4:0)

Bramki: Wiktoria Malinowska 7, Natalia Świercz 15, 20, 32, 55, 59, 66, Katarzyna Rząd 60, Justyna Stopińska 71

Mazovia: 1. Martyna Staniszewska – 8. Karolina Czyż, 6. Oliwia Grodzicka (41, 99. Klaudia Bogacz), 19. Oliwia Kowalczyk (41, 31. Wiktoria Przybylska; 70, 14. Zofia Osińska), 13. Wiktoria Malinowska, 7. Katarzyna Rząd (65, 9. Aleksandra Machała), 10. Natalia Świercz, 2. Nikola Tęgowska, 36. Wiktoria Wisnowska, 11. Karolina Włodarczyk (41, 37. Justyna Stopińska), 12. Wiktoria Wyszkowska

Pogoń: 73. Patrycja Gorzkowska – 6. Małgorzata Bareja, 4. Aleksandra Bochaj (77, 17. Natalia Wasiluk), 7. Zuzanna Dąbrowska (45, 14. Agata Pieńkowska), 10. Oliwia Dang (75, 44. Anna Ulko), 12. Katarzyna Fit (70, ), 13. Patrycja Kopeć, 9. Kamila Maciejak (33, 5. Martyna Kondraciuk), 8. Julia Marciszewska, 15. Eliza Rucińska, 19. Weronika Szpura

Żółta kartki: Weronika Szpura 70

Czerwona kartka: Patrycja Kopeć 3 (za faul taktyczny)