Strzeleckie medale siedlczan

Reprezentanci SKSS Dragon Siedlce zdobyli pięć medali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Białymstoku.

W dniach 22-24 września w Białymstoku odbywały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Przedstawiciele SKSS Dragon Siedlce spisali się wyśmienicie zdobywając podczas zawodów pięć medali, co przełożyło się na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Najlepiej wypadła Zuzanna Korzeniowska, która wywalczyła dwa złote krążki – w konkurencjach: pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna i pistolet pneumatyczny 30 strzałów. Kuba Sieńczewski zdobył dwa brązowe medale w konkurencjach: karabin sportowy 3×10 i karabin pneumatyczny 30 strzałów. Debiutantka Kamila Stępniak zajęła trzecie miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 30 strzałów.

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce; foto: SKSS Dragon Siedlce