Falstart (fotogaleria)

W meczu 1 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali we własnej hali z Warszawianką Warszawa 22:30.

Do spotkania inauguracyjnego sezon III ligi szczypiorniści z Siedlec przystąpili z nowym szkoleniowcem na ławce trenerskiej. Drużynę, funkcjonującą pod nową nazwą, prowadzi Emil Kożuchowski.

Od początku meczu przyjezdni wyszli na prowadzenie. W 8 minucie gry Warszawianka odskoczyła na dwa trafienia i od tego momentu jej przewaga systematycznie wzrastała. Do przerwy wynosiła ona pięć goli. W drugiej połowie obraz meczu nie uległ zmianie. Zawodnicy z Warszawy byli zespołem lepszym i wygrali pewnie 30:22.

W następnej kolejce siedleccy szczypiorniści w niedzielę 16 października o godzinie 16:00 we własnej hali zmierzą się z SPR Nowe Piekuty.