Pierwsza bramka i punkt (multimedia)

Piłkarki Pogoni Siedlce odnotowały w rozgrywkach III ligi pierwszy remis (1:1 ze Startem Otwock). Z kolei w meczu 6 kolejki uległy Żbikowi w Nasielsku 0:4.

Pierwszy punkt w tym sezonie siedlczanki zdobyły remisując na własnym boisku ze Startem Otwock. W 26 minucie Pogonistki straciły bramkę po trafieniu Klaudii Ostrowskiej. Dwie minuty później do wyrównania doprowadziła Małgorzata Bareja. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie i na konto siedlczanek dopisany został pierwszy punt.

W meczu ze Żbikiem w Nasielsku siedlczanki nie powtórzyły rezultatu sprzed tygodnia. Do przerwy podopieczne Michała Strzałkowskiego przegrywały już 0:2. Po zmianie stron gospodynie dołożyły dwa trafienia i pewnie pokonały Pogoń 4:0.

Następne spotkanie siedlczanki rozegrają w Siedlcach na stadionie ARMS w sobotę 15 października o 14:00. Przeciwnikiem Pogonistek będzie DAF Płońsk.

01.10.16, 14:00 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Pogoń Siedlce – Start Otwock 1:1 (1:1)

Grano 2×40 min.

Bramki: Małgorzata Bareja 28 – Klaudia Ostrowska 26

Pogoń: 93. Patrycja Gorzkowska – 6. Małgorzata Bareja (75, 5. Patrycja Żochowska), 4. Aleksandra Bochaj, 10. Oliwia Dang (79, 13. Anna Ulko), 12. Katarzyna Fit, 16. Oliwia Kobojek, 8. Julia Marciszewska, 11. Agata Pieńkowska (50, 9. Kamila Maciejak), 7. Katarzyna Policińska, 15. Eliza Rucińska, 14. Weronika Szpura

Start: 12. Monika Weber – 4. Katarzyna Arnold, 17. Alicja Bartnicka, 6. Anna Dymowska, 10. Agata Kraszewska (79, 16. Zuzanna Spychalska), 8. Angelika Krawczyk, 13. Aleksandra Leśniewska, 2. Klaudia Ostrowska (79, 11. Aleksandra Pawelec), 7. Agata Pęczek (42, 3. Karolina Solnicka), 9. Kinga Sitek, 5. Weronika Szwarc

Żółte kartki: Aleksandra Leśniewska 70, Weronika Szwarc 71

Sędzia: Mateusz Padysz (Siedlce)

08.10.16, 14:00 – Nasielsk

III liga: Żbik Nasielsk – Pogoń Siedlce 4:0 (2:0)

Bramki: Julia Sterbicka 18, 34, Daria Malinowska 57, Dominika Daniszewska 70

Żbik: 12. Klaudia Perkowska – 9. Angelika Chrzanowska, 4. Sandra Chrzanowska, 17. Daria Gardłowicz, 14. Patrycja Gardłowicz, 19. Daria Malinowska (60, 6. Karolina Chrzanowska), 11. Natalia Romanowska, 15. Julia Sterbicka, 7. Anna Suska, 10. Julia Werczyńska, 2. Natalia Zalewska (61, 5. Dominika Daniszewska)

Pogoń: 75. Patrycja Gorzkowska – 6. Małgorzata Bareja, 4. Aleksandra Bochaj, 10. Oliwia Dang, 12. Katarzyna Fit, 13 Patrycja Kopeć (75, 17. Anna Ulko), 8. Julia Marciszewska (60, 14. Agata Pieńkowska), 7. Katarzyna Policińska, 15. Eliza Rucińska, 19. Weronika Szpura, 5. Patrycja Żochowska (41, 9. Kamila Maciejak)