Bez progresu

W meczu 2 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali u siebie z SPR Nowe Piekuty 19:31.

Od początku spotkania przyjezdni byli zespołem lepszym i już po 10 minutach gry zdołali wypracować sobie 5 bramek przewagi. Przed przerwą różnica ta jeszcze wzrosła i na półmetku rywalizacji wynosiła 6 trafień. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Pogoniści zbliżyli się do SPR nawet na 3 bramki. Jednak od 40 minuty znów lepiej zaczęli prezentować się goście i udowodnili oni swoją zdecydowaną wyższość. SPR odbudował i powiększył przewagą, zwyciężając ostatecznie 31:19.

W następnej kolejce Pogoń na wyjeździe zmierzy się z Pabiks Pabianice.