Pierwszy triumf piłkarek (fotogaleria)

Pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie doczekały się piłkarki siedleckiej Pogoni.

Na stadion ARMS w Siedlcach przyjechał sąsiad w tabeli – DAF Płońsk. Przed meczem, rywalki Pogoni podobnie jak podopieczne Michała Strzałkowskiego miały na koncie tylko 1 punkt. Samo spotkanie miało wyrównany charakter i do przerwy, mimo że siedlczanki dwukrotnie wychodziły na prowadzenie za sprawą trafień Elizy Rucińskiej remisowały 2:2. W 61 minucie ostateczny cios zadała jednak ponownie Rucińska i ustaliła wynik spotkania na 3:2.

Następny mecz siedlczanki zagrają ponownie w Siedlcach z Zamłyniem Radom. Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 października o 14:00 na stadionie ARMS.

15.10.16, 14:00 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Pogoń Siedlce – DAF Płońsk 3:2 (2:2)

Grano 2×40 min.

Bramki: Eliza Rucińska 3 (k), 35, 61 – Sylwia Waśniewska 32, Oliwia Waśniewska 40

Pogoń: (skład wyjściowy) 73. Patrycja Gorzkowska – 6. Małgorzata Bareja, 4. Aleksandra Bochaj, 7. Zuzanna Dąbrowska, 10. Oliwia Dang, 13. Patrycja Kopeć, 12. Kamila Maciejak, 8. Julia Marciszewska, 14. Agata Pieńkowska, 15. Eliza Rucińska, 19. Weronika Szpura

DAF: 1. Daria Kępczyńska – 14. Patrycja Bartkowska, 17. Katarzyna Cyra, 8. Karolina Gąsiorowska, 35. Kinga Lubelska, 25. Paulina Orlikowska, 23. Justyna Skrocka, 12. Alicja Unierzyska, 4. Oliwia Waśniewska, 2. Sylwia Waśniewska, 3. Patrycja Wolska

Żółte kartki: Oliwia Dang 63 – Justyna Skrocka 63

Sędzia: Przemysław Replin (Siedlce)