Pierwsze zwycięstwo

W meczu 3 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce wygrali na wyjeździe z Pabiks Pabianice 35:24.

Początek spotkania nie ułożył się po myśli podopiecznych Emila Kożuchowskiego, gdyż po pierwszym kwadransie gry do gospodarze prowadzili dwoma trafieniami. Jednak Pogoń wraz z upływem czasu grała coraz lepiej i w kolejnych minutach to ona zaczęła dyktować warunki. Na przerwę siedlczanie zeszli z czterobramkową zaliczką. W drugiej części spotkania przewaga Pogoni systematycznie rosła i ostatecznie goście wygrali 35:24. Było to pierwsze zwycięstwo w sezonie siedleckich szczypiornistów.

W następnej kolejce Pogoń w niedzielę 6 listopada o godzinie 16:00 we własnej hali podejmie Czarnych Regimin.