Wrocław nie do zdobycia

PGE MKK poniósł piątą porażkę z rzędu. Tym razem przetrzebiona kontuzjami drużyna Teodora Mollova przegrała ze Ślęzą we Wrocławiu.

Kontuzje kilku zawodniczek (Monika Naczk, Aleksandra Wajler) poważnie ograniczyły pole manewru trenerowi Mollovowi. Ślęzy tak przyziemne problemy jak braki kadrowe nie dotyczyły.

W pierwszych minutach siedlczanki objęły minimalne prowadzenie, jednak były to miłe złego początki. Ślęza dominowała na parkiecie, robiąc użytek ze swojej szerokiej kadry i czysto koszykarskich atutów. Do przerwy team ze stolicy Dolnego Śląska prowadził 49:30. Po przerwie obie drużyny były nieco mniej skuteczne. Ostatecznie siedlczanki przegrały 59:87. Była to piąta porażka PGE MKK z rzędu.