Stałe fragmenty Krawczyka (fotogaleria)

Na bocznym boisku rezerwy Pogoni podzieliły się punktami z Bugiem Wyszków remisując 2:2, a obie bramki dla biało-niebieskich ze stałych fragmentów gry zdobył Piotr Krawczyk. Jest to pierwszy remis siedlczan w tym sezonie.

Do meczu z Bugiem Pogoniści przystąpili w składzie złożonym z zawodników uprawnionych do gry w I lidze.

Pierwsze minuty spotkania to badanie sił z obu stron. Odważniej ruszyli nawet goście, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Przemysława Frąckowiaka. Dążący do celu wyszkowianie w 20 minucie wyszli na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Maksymilian Vogtman i było 1:0 dla Bugu. Następnie dwie sytuacje zmarnowali siedlczanie. Najpierw Piotr Kurbiel nie potrafił pokonać Krzysztofa Golenia, a za chwilę piłkę lecącą do bramki po strzale Cezarego Demianiuka wybił obrońca gości. W końcówce znów do głosu doszli podopieczni Macieja Wesołowskiego. Najpierw Jakub Rejnuś nie wykorzystał sytuacji po strzale z bliskiej odległości, ale za chwilę błąd w środku boiska siedlczan na gola zamienił Tomasz Aleksiejuk. Po zmianie stron siedlczanie ruszyli do odrabiania strat. W 53 minucie faulowany w polu karnym był Piotr Kurbiel, a rzut karny wykorzystał Piotr Krawczyk. Kilka minut przed końcem spotkania tuż przed polem karnym faulowany był Daniel Dybiec. Do piłki podszedł Piotr Krawczyk i po raz drugi umieścił piłkę w siatce. Jeszcze w końcówce Piotr Krawczyk mógł zdobyć trzeciego, zwycięskiego gola, ale zmarnował znakomitą okazję.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał były Pogonista – Aron Majczyna.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 5 listopada o 13:00 w Ostrowi Mazowieckiej z Ostrovią.

29.10.16, 19:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Bug Wyszków 2:2 (0:2) Widzów: 50

Bramki: Piotr Krawczyk 54 (k), 83 – Maksymilian Vogtman 20, Tomasz Aleksiejuk 45

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 95. Patryk Ciulak, 5. Sebastian Krawczyk, 3. Michał Panufnik, 8. Łukasz Wójcik – 21. Cezary Demianiuk, 7. Daniel Dybiec, 6. Marcin Paczkowski (49, 9. Dominik Barciak), 18. Piotr Kurbiel, 20. Piotr Krawczyk – 19. Alban Sulejmani (55, 22. Paweł Wasiluk)

Bug: 39. Krzysztof Goleń – 4. Krzysztof Maciak, 5. Mateusz Paradowski, 8. Kamil Kaput, 9. Aron Majczyna – 16. Maciej Bala (90+1, 3. Łukasz Łada), 6. Jakub Rejnuś, 11. Tomasz Aleksiejuk, 10. Piotr Bazler, 18. Ernest Dobkowski (80, 14. Dominik Witkowski) – 17. Maksymilian Vogtman (66, 13. Mateusz Krawczyk)

Żółta kartka: Piotr Bazler 82

Sędzia: Maciej Pietrzyk (Radom)