Zawody strzeleckie na własnym terenie

Po raz pierwszy na strzelnicy SKSS Dragon Siedlce zorganizowane zostały zawody Pistoletowego Pucharu Jesieni.

W Pistoletowym Pucharze Jesieni, który odbył się 22 października w naszym mieście, strzelano z pistoletu pneumatycznego 40 strzałów i pistoletu sportowego 30 strzałów (część dokładna).

W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego 40 strzałów najlepiej z reprezentantów SKSS Dragon Siedlce w kat. open wypadła Kinga Kowalik zajmując czwarte miejsce.

W strzelaniu z pistoletu sportowego 30 strzałów, cz. dokładna w kat. open wysokie drugie miejsce zajęła Julia Chwedczuk. Ponownie czwarta okazała się Kinga Kowalik.

W łącznej klasyfikacji na najlepszego zawodnika Pistoletowego Pucharu Jesieni Kinga Kowalik uplasowała się na trzeciej pozycji.