Nie wrócili z pustymi rękami

Trzech zapaśników WLKS Siedlce przystąpiło do rywalizacji w V Mistrzostwach Polski młodzików, które odbyły się w Komornikach. Każdy z nich z pewnością może być zadowolony ze swego występu.

W dniach 28-30 października w Komornikach odbyły się V Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach. Na matach wystąpiło trzech zawodników WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Wszyscy spisali się znakomicie!

Kategorię 42 kg wygrał Adrian Gorczyca (WLKS Siedlce-Nowe Iganie), który w pokonanym polu zostawił dziewiętnastu zawodników.

i-m-adrian-gorczyca

Gorszy nie chciał być Patryk Kostrzewski (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) rywalizujący w kat. 53 kg. Poszedł w ślady kolegi i także triumfował. Okazał się najlepszy z grona 34 zapaśników.

i-m-patryk-kostrzewski

Niełatwą przeprawę po medal miał Dominik Żuraw (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) w kat. 59 kg. Ostatecznie zajął trzecie miejsce na 23 zawodników.

iii-m-dominik-zuraw

Dodatkowo Patryk Kostrzewski został uznany i wyróżniony jako najlepszy zawodnik zawodów.

Trenerem zawodników jest Sebastian Pawlak.

Gratulujemy sukcesów!

Przypomnijmy, że już 5 listopada w naszym mieście odbędą się Mistrzostwa Polski młodziczek w zapasach. Czy siedleckie zawodniczki pójdą w ślady kolegów?

źródło: własne/ sportzona; foto: WLKS Siedlce